AndroidGryPrzygodoweEnigmatis 3: Cień Karkhali
Enigmatis 3: Cień Karkhali ikona

Enigmatis 3: Cień Karkhali2.7

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Enigmatis 3: Cień Karkhali to ostatnia część trylogii autorstwa polskiego studia Artifex Mundi, które specjalizuje się w nieskomplikowanych grach przygodowych z ukrytymi obiektami.

Główna bohaterka Enigmatis 3: Cień Karkhali nie daje za wygraną i ponownie rusza w pościg za demonicznym kaznodzieją, jednocześnie poznając sekrety pewnego klasztoru i starając się załatwić osobiste porachunki. Tym razem trafia w odległe góry, by tam dowiedzieć się więcej na temat wspomnianego antagonisty, który stara się odkryć mroczną tajemnicę i stać się niepokonanym. Nasza protagonistka nie jest jednak osamotniona, bo w trakcie wyprawy towarzyszy jej partner imieniem Hamilton.

Enigmatis 3: Cień Karkhali znajdzie uznanie wśród mniej doświadczonych graczy. Owszem, w grze pojawiają się łamigłówki, ale dzięki licznym wskazówkom nie będziemy mieli problemów z odnalezieniem przedmiotów umożliwiających rozwiązanie zagadek. Dodatkowo niektóre, bardziej wymagające etapy można całkowicie pominąć, w efekcie czego każdy pozna finał opowieści ukazanej w tym tytule.

Chcąc przejść całą kampanię gry Enigmatis 3: Cień Karkhali należy za nią zapłacić, ale mimo to kilka początkowych lokacji udostępniono zupełnie za darmo (na kształt wersji demonstracyjnej).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentArtifex Mundi
Liczba pobrań58
Data aktualizacji13 maj 2023
System operacyjnyAndroid 4.2 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Enigmatis 3: Cień Karkhali ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)