Enlight Photofox – świetny edytor zdjęć na iOS-a od teraz za darmo

Enlight Photofox – świetny edytor zdjęć na iOS-a od teraz za darmo06.07.2017 20:40
Enlight Photofox – świetny edytor zdjęć na iOS-a od teraz za darmo

Świetne wieści dla użytkowników iOS-a. Enlight, jeden z najlepszych edytorów zdjęć dostępnych na ten system operacyjny, za którego dotąd trzeba było w ciemno (brak wersji testowej) zapłacić 18,99 złotych, dostępny jest w darmowej wersji Enlight Photofox.

350201978699343809

Najważniejsze jednak, że darmowy wariant edytora nie odbiega mocno pod względem funkcjonalności w stosunku do płatnego Enlighta. Gdzie zatem jest haczyk? Enlight Photofox jest dostępny za darmo, gdyż producenci zdecydowali, że będą dostarczać oprogramowanie w oparciu o dwa modele jednocześnie.

Od teraz Enlight dostępny będzie za jednokrotną opłatą w wysokości 18,99 zł, zaś Enlight Photofox będzie dostępny za darmo, z wyjątkiem niektórych funkcji, które będzie można opłacić tylko w ramach subskrypcji.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

O możliwościach samej aplikacji niech świadczy fakt, że Enlight jest laureatem tegorocznej nagrody Apple Design Awards. Program umożliwia zaawansowane możliwości edycji grafiki, jednak na przykład funkcja łączenia warstw w efektowny sposób nakładających na siebie zdjęcia jest częściowo zautomatyzowana, przez co aplikacja jest łatwa w obsłudze.

Obok warstw, nie brakuje obsługi masek, możliwości dostosowania rozpiętości tonalnej, zbalansowania bieli, ziarna, gradientów czy umieszczania na grafikach gotowych elementów. Część zaawansowanych możliwości edycji będzie jednak wymagała zapłacenia za subskrypcję 10 dolarów miesięcznie. Program można znaleźć w naszej bazie

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)