r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Enlight Photofox 1.2.5

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

Enlight Photofox to wariant bardzo rozbudowanego i jednocześnie prostego w obsłudze edytor zdjęć, Enlight. W odróżnieniu od pierwowzoru, aplikacji można używać za darmo, a za dodatkowe możliwości można płacić w oparciu o subskrypcję.

Galeria programu

W Enlight Photofox znajdziemy takie funkcje, jak precyzyjna oraz selektywna kontrola tonów oraz detali. Dzięki mikserowi stworzymy kompozycję złożoną z kilku zdjęć. Na portrety możemy nakładać postarzające filtry, każdy z nich można także przekształcić w realistycznie wyglądający szkic.

Po zdjęciach można rysować, ale także dodawać opisy. Na podstawie edytowanych grafik można także tworzyć memy oraz własne kolażem, a dzięki możliwości powiązanie z mediami społecznościowymi, twórczość będzie można w szybki sposób udostępnić.

Aplikacja ma przyjazny interfejs, którego obsługa jest intuicyjna Wszystkie zadania można wykonywać w bardzo wygodny sposób, dzięki odpowiednio zlokalizowanemu menu oraz przyciskom funkcyjnym.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Enlight Photofox – świetny edytor zdjęć na iOS-a od teraz za darmo

8
OPROGRAMOWANIE 06.07.2017 | Maciej Olanicki

Świetne wieści dla użytkowników iOS-a. Enlight, jeden z najlepszych edytorów zdjęć dostępnych na ten system operacyjny, za którego dotąd trzeba było w ciemno (brak wersji testowej) zapłacić 18,99 złotych, dostępny jest w darmowej wersji Enlight Photofox. Najważniejsze jednak, że darmowy wariant edytora nie odbiega mocno pod względem funkcjonalności w stosunku do płatnego Enlighta. Gdzie zatem jest haczyk? Enlight Photofox jest dostępny za darmo, gdyż producenci zdecydowali, że będą dostarczać oprogramowanie w oparciu o dwa modele jednocześnie. Od teraz Enlight dostępny będzie za jednokrotną…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.