WindowsDomAranżacja wnętrz i ogrodówEnvisioneer
Envisioneer ikona

Envisioneerv12.2.C3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Envisioneer to program BIM (Building Information Modeling), zaprojektowany dla branży budowlanej, a w szczególności do projektowania budynków mieszkalnych i urządzania wnętrz. Program jest jednak bardzo intuicyjny.

Envisioneer pozwala między innymi przygotować projekt domu ze ścianami, sufitami, schodami, oknami, drzwiami i podłogami. Wnętrze można wyposażyć obiektami z biblioteki programów i wykorzystać do dekoracji dostępne materiały. W bibliotece znajdują się też modele i tekstury potrzebne do przygotowania projektu najbliższego otoczenia projektowanego budynku. Zasoby można także importować w postaci modeli, których rysunkowe reprezentacje zostaną automatycznie wygenerowane.

Przy projektowaniu konkretnych pomieszczeń, jak łazienki i kuchnie, a także budynków gospodarczych. Kreator pozwala wybrać bazowy układ pomieszczenia, który można potem dostosować.

Przygotowany projekt można obejrzeć w trzech wymiarach, pokazać przekroje i zapisać wyrenderowane obrazy. Modele można również zapisać w formacie SketchUpa. W innych szablonach projektów można przygotować szkielety stalowe i drewniane, a także dom z bali. Program pozwala też przygotować projekt instalacji elektrycznej

Wersja próbna programu działa przez 30 dni, pozwala zapisywać projekty i nie ma ograniczeń funkcjonalnych.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentCadsoft
Liczba pobrań1 604
Data aktualizacji17 mar 2017
Rozmiar pliku0.40 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Envisioneer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)