WindowsArchiwumProgramy archiwalneEnvisioneer Express
Envisioneer Express ikona

Envisioneer Express7.2.973

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Envisioneer Express to bezpłatne oprogramowanie do projektowania domu i aranżacji wnętrz. Za pomocą aplikacji stworzymy różne pomieszczenia dla mieszkania lub domu, a także sami zaprojektujemy własny obiekt w pełnym trójwymiarze.

Obsługa Envisioneer Express jest banalnie prosta, a wszystkie operacje wykonujemy za pomocą metody „przeciągnij i upuść”. Podczas projektowania będzie nam towarzyszył wbudowany samouczek, który pokaże w jaki sposób należy stawiać poszczególne elementy graficzne w edytorze. W dodatku przy użyciu Envisioneer Express, możemy tworzyć domy w standardowym widoku 2D lub w pełnym trójwymiarze.

Oprócz tego aplikacja posiada wszystkie niezbędne funkcje do nawigacji w środowisku wirtualnym. Envisioneer Express oferuje wbudowaną przeglądarkę wszystkich utworzonych modeli stworzonych przy użyciu tego programu lub innych popularnych aplikacji przeznaczonych do projektowania i aranżacji wnętrz.

W Envisioneer Express znajdziemy ogromną bazę zawierającą gotowe obiekty, tekstury oraz inne istotne elementy graficzne wspomagające projektowanie domu marzeń. Wśród nich warto wymienić: ściany, okna, drzwi, schody, meble i sprzęt AGD. Główny ekran aplikacji składa się z dwóch pasków narzędzi zawierających poszczególne elementy do rysowania i projektowania, z bocznego panelu za pomocą którego możemy przeglądać i pobierać wszystkie obiekty, niewielkiego ekranu do podglądu elementów graficznych w pełnym trójwymiarze, a także z wygodnego edytora do projektowania domu i aranżacji wnętrz.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.33 oceny
Twoja ocena
ProducentCadsoft
Liczba pobrań12 484
Data aktualizacji8 maj 2012
Rozmiar pliku234.41 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Envisioneer Express ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)