ePapyrus PDF-Pro ikona

ePapyrus PDF-Pro5.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ePapyrus PDF-Pro to edytor dokumentów zapisanych w formacie PDF, który umożliwia także wprowadzenie komentarzy do plików.

Warto dodać, że oprócz przeglądania dokumentów, ePapyrus PDF-Pro oferuje także możliwość tworzenia nowych plików PDF obsługując w tym zakresie dokumenty Microsoft Word i Microsoft Excel, pliki graficzne (nie tylko JPG, ale np. DjVu) oraz wiele innych najpopularniejszych formatów. Wszystkie tego rodzaju dane możemy zaszyfrować, by ochronić je przed niepowołanymi osobami.

ePapyrus PDF-Pro może pochwalić się bardzo przejrzystym i intuicyjnym interfejsem użytkownika. Zarówno edycja (np. dzielenie na strony, obracanie dokumentu, dodawanie notatek), jak i tworzenie nowych PDF-ów nie powinno sprawić kłopotów nawet początkującym odbiorcom. Podobnie wygląda sprawa z wprowadzeniem komentarzy, pieczątek, znaków wodnych czy hiperłączy do dokumentu.

Oprócz tego ePapyrus PDF-Pro wspiera tryb wsadowy, który umożliwia szybkie konwertowanie wielu dokumentów np. z formatu DOC do PDF. Pracę zdecydowanie ułatwia wykorzystanie techniki "przeciągnij i upuść" pozwalającej na szybkie umieszczenie w oknie programu plików, jakie zamierzamy poddać konwertowaniu.

Uwaga

  • Aby skorzystać z programu w wersji bezpłatnej należy podczas instalacji w polu 'Serial number' wpisać kod 'Personal'.
Udostępnij
ePapyrus PDF-Pro 5.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań1 018
Data aktualizacji17 kwi 2017
Rozmiar pliku34.49 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
ePapyrus PDF-Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)