bDUpWNiZ
Epic Games Launcher ikona

Epic Games Launcher12.1.1

Strona głównaWindowsGryNarzędziaEpic Games Launcher
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Epic Games Launcher to specjalna aplikacja dla klientów sklepu Epic Games Store, dzięki któremu możemy nabyć rozmaite gry cyfrowe i dodatki.

bDUpWNjb

Po uruchomieniu Epic Games Launcher i zalogowaniu się do swojego konta (można wykorzystać np. profil Google) otrzymujemy dostęp do strony głównej Epic Games Store, gdzie znajdują są informacje na temat aktualnych premier, ofert promocyjnych czy aktualizacji do wydanych już gier. Możemy ponadto skorzystać ze sklepu, przejść do własnej biblioteki czy też zarządzać listą znajomych. Dodatkowa zakładka Unreal Engine pozwala na zainstalowanie autorskiej technologii firmy Epic Games.

Epic Games Launcher jest niezbędnym programem, gdyż tylko za jego pomocą ściągniemy gry dostępne w Epic Games Store, a następne pobierzemy najnowsze wersje posiadanych tytułów.

Warto również mieć na uwadze fakt, że obecnie coraz więcej wydawców rezygnuje z dystrybucji swoich gier za pośrednictwem Steama, publikując je właśnie w Epic Games Store. Dodatkowo w sklepie regularnie otrzymujemy możliwość pobierania darmowych gier (w przeszłości udostępniono bezpłatnie takie pozycje, jak Subnautica, Super Meat Boy czy Axiom Verge).

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Epic Games Launcher 12.1.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.54 oceny
ProducentEpic Games
Liczba pobrań5 817
Data aktualizacji19 mar 2021
Rozmiar pliku41.65 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Epic Games Launcher ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUpWNjG
bDUpWNjX