Epic Games pamięta o graczach PC, na przyszły rok zapowiada grę Paragon

Epic Games pamięta o graczach PC, na przyszły rok zapowiada grę Paragon

Epic Games pamięta o graczach PC, na przyszły rok zapowiada grę Paragon
04.11.2015 09:23

Zamieszanie wokół komputerowej wersji gry Batman: Arkham Knight trochę pewnie podminowało fanów PC, którzy mogli się poczuć traktowani niepoważnie i to nie tylko przez Warner Bros. Epic Games, twórcy między innymi Unreal Tournament, mają dla nich jednak coś na odzyskanie wiary. Firma zapowiedziała zupełnie nowy projekt Paragon robiony pod miłośników nieśmiertelnego tandemu myszka plus klawiatura.

Paragon - Twinblast Teaser Reveal

Wbrew nieco sklepowo brzmiącej w naszym języku nazwie, nie chodzi tutaj o zbieranie wydruków z kas z nadzieją na wygranie samochodu lub tabletu. Patrząc po kilku już ujawnionych materiałach, szykuje nam się raczej strzelanka sieciowa, a do tego najprawdopodobniej w modelu Free-2-Play, co podpowiada adres strony oficjalnej, czyli playparagon.com. Z uwagi na skąpstwo informacyjne więcej na razie w tym wszystkim jednak domysłów. Na pewno będziemy walczyli z innymi z wykorzystaniem bohaterów o różnorakich zdolnościach, bo do tego różnymi hasłami zachęca na witrynie gry Epic.

Postaci będzie minimum pięć i co tydzień twórcy mają zamiar ujawniać kolejną. Na pierwszy ogień poszedł Twinblast, posługujący się dwoma potężnymi pistoletami futurystyczny wojak z nieśmiertelnikami na szyi oraz cybernetycznymi ramionami. Jeżeli zdecydujecie się założyć konto na stronie, do zdobycia są do wykorzystania w boju przedmioty, do wyboru jeden z czterech. Możemy postawić na większe obrażenia z bonusem przeciw wrogom używającym tarcz, zastrzyk adrenaliny po zranieniu, częstsze obrażenia krytyczne przy kolejnych atakach lub zwiększone szanse przy starciu z krwawiącymi nieprzyjaciółmi. Po tym można zastanawiać się, czy producenci nie celują przypadkiem w MOBA. Tu jednak chyba zbyt szczegółowo robieni są herosi.

W walkach na arenie mamy do czynienia przecież z rzutem z góry, kiedy nie dostrzega się detali na postaciach, a w materiałach promocyjnych gry Paragon podkreśla się, że zostały one przygotowane na silniku, czyli najpewniej własnościowym Unreal Engine 4. Warto pamiętać, iż na tej samej technologii powstaje też projekt Fortnite z budowaniem baz oraz obroną przed zombie, podobnie jak kolejny Unreal Tournament darmowy.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)