Epitafium dla Windows Vista i konkurs: zapraszamy na bloga specjalnego

Epitafium dla Windows Vista i konkurs: zapraszamy na bloga specjalnego

11.04.2017 13:36, aktual.: 11.04.2017 15:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziś premiera Creators Update dla Windowsa 10. Nie jest to jednak jedyne ważne wydarzenie w historii systemów operacyjnych Microsoftu. Premiera kolejnej dużej aktualizacji ostatniego (i najlepszego) z systemów Microsoftu zbiega się bowiem z zakończeniem wsparcia dla Windowsa Visty.

Po latach dominacji Windowsa XP, Vista dla wielu okazała się rozczarowaniem. Spore wymagania sprzętowe w ogólnej ocenie nie zostały zrównoważone przez efektowny interfejs Aero, który przez wielu i tak był wyłączany. Faktem jest jednak, że Vista to system znacznie nowocześniejszy od poprzednika i początek wielu technologii, które w Windowsie są wykorzystywane do dzisiaj.

Zapraszamy na nasz specjalny blog, Epitafium dla Windows Vista
Zapraszamy na nasz specjalny blog, Epitafium dla Windows Vista

W tym roku, zamiast zwyczajnego artykułu, który zaprezentowałby historię tego systemu operacyjnego, postanowiliśmy oddać głos Wam. Uruchomiliśmy zatem specjalnego bloga, Epitafium dla Windowsa Visty, na którym zapoznać możecie się z wybranymi, najciekawszymi wpisami blogowymi o systemie operacyjnym, który dziś definitywnie przechodzi do historii.

Co ciekawe, obraz, jaki klaruje się po zapoznaniu się z wpisami, niewiele ma wspólnego z powszechnymi narzekaniami na Windowsa Vistę. Czyżby zatem śliczne, choć wymagające, dziecko Microsoftu było znacznie lepsze, niż je się dzisiaj przedstawia? Zapraszamy do udziału w ankiecie i dyskusji w komentarzach.

Konkurs!Zapraszamy do zgłaszania nowych wpisów, które będą mogły stanowić kolejne blogowe epitafia dla Windowsa Visty. Pod uwagę brane będą publikacje, które pojawią się od momentu publikacji tego artykułu do 12 kwietnia, do godziny 23:59. Autorom najlepszych wpisów przekażemy zestawy naszych gadżetów.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (186)