EPUB to MOBI ikona

EPUB to MOBI

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

EPUB to MOBI jest niewielkim, bardzo prostym w obsłudze narzędziem skierowanym do posiadaczy czytników Kindle. Pozwala ono szybko i wygodnie przekonwertować książki w wersji elektronicznej zapisane w formacie ePub do formatu mobi, który obsługiwany jest przez urządzenia Amazona.

Praca z programem ogranicza się jedynie do wczytania ebooków, które chcielibyśmy przekonwertować. Przy jego użyciu możliwe jest przetwarzanie zarówno pojedynczych plików, jak również całych ich zbiorów. Aplikacja EPUB to MOBI automatycznie wyodrębnia z dokumentu ePub całą jego zawartość, poddaje ją analizie, stosuje odpowiednie formatowanie i zapisuje do formatu mobi. Narzędzie wspiera skróty klawiszowe i charakteryzuje się bardzo dużą szybkością działania.

Udostępnij
EPUB to MOBI nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.03 oceny
Twoja ocena:
ProducentEPUB to MOBI
Liczba pobrań13 379
Data aktualizacji17 sie 2013
Rozmiar pliku0.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
EPUB to MOBI ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (9)