WindowsDomInne programy dla domuEPUB to MOBI
EPUB to MOBI ikona

EPUB to MOBI

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

EPUB to MOBI jest niewielkim, bardzo prostym w obsłudze narzędziem skierowanym do posiadaczy czytników Kindle. Pozwala ono szybko i wygodnie przekonwertować książki w wersji elektronicznej zapisane w formacie ePub do formatu mobi, który obsługiwany jest przez urządzenia Amazona.

Praca z programem ogranicza się jedynie do wczytania ebooków, które chcielibyśmy przekonwertować. Przy jego użyciu możliwe jest przetwarzanie zarówno pojedynczych plików, jak również całych ich zbiorów. Aplikacja EPUB to MOBI automatycznie wyodrębnia z dokumentu ePub całą jego zawartość, poddaje ją analizie, stosuje odpowiednie formatowanie i zapisuje do formatu mobi. Narzędzie wspiera skróty klawiszowe i charakteryzuje się bardzo dużą szybkością działania.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.03 oceny
Twoja ocena
ProducentEPUB to MOBI
Liczba pobrań13 886
Data aktualizacji17 sie 2013
Rozmiar pliku0.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
EPUB to MOBI ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)