WindowsArchiwumProgramy archiwalneEqualMath

EqualMath1.2.5.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

EqualMath to program wykonujący różnorodne operacje matematyczne. Wyposażony jest w kalkulator umożliwiający wykonywanie działań, obliczanie wartości funkcji trygonometrycznych oraz logarytmów o dowolnej podstawie. Na uwagę zasługuje możliwość podania silni nawet dla dużych liczb.

Ponadto program umożliwia rozwiązywanie równań liniowych, kwadratowych i sześciennych, a także dłuższych wyrażeń złożonych z dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia, potęgowania i nawiasów. EqualMath umożliwia również podanie NWD i NWW dwóch liczb. Wyświetla także dzielniki liczby i rozkłada ją na czynniki pierwsze, zaokrągla wyniki oraz renderuje wzory przy użyciu znaczników MathML dzięki czemu zapis jest czytelny i przejrzysty. Wykonywane przez nas operacje możemy zapisać na liście operacji i uzupełnić komentarzami. Dodatkowo, w zakładce Zadanie operacje i komentarze wyświetlane są po kolei dzięki czemu mamy możliwość uporządkowania zadania w logiczną i spójną całość.

Oprócz tego program posiada pamięć na nieograniczoną ilość liczb a także możliwość zapisania obliczeń do edytowalnego pliku.

Główne cechy programu:

  • prosty interfejs użytkownika - kalkulator wyposażony jest w różne funkcje od podstawowych działań przez silnię, funkcje trygonometryczne, moduł oraz mantysę po obliczanie logarytmów o dowolnej podstawie - schowek, w którym można przechowywać dowolną ilość zmiennych - tworzenie listy operacji - możliwość wygenerowania spójnego zadania z operacji na liście - system komentarzy - narzędzia umożliwiające rozwiązywanie równań stopni 1-3 - w widoku zadania wyświetlane kolejne kroki rozwiązanych równań - możliwość zaokrąglania liczb z określoną dokładnością

    Uwaga!

    EqualMath wymaga posiadanie zainstalowanej w systemie maszyny wirtualnej Java. Najnowszą wersję Java 2 Runtime Enviroment (JRE) można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki.
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
ProducentX-Progs
Liczba pobrań18 561
Data aktualizacji7 lip 2008
Rozmiar pliku1.46 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)