iOSEdukacja i naukaInne programy edukacyjne i naukoweeREpetitio
eREpetitio ikona

eREpetitio1.0.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

eREpetitio to platforma edukacyjno-społecznościowa, przeznaczona do uczenia się słownictwa, definicji i tym podobnych. Można dzięki niej tworzyć własne zestawy fiszek lub korzystać z już przygotowanych przez innych użytkowników.

Po zalogowaniu na eREpetitio można wybrać zestaw do nauczenia się i pobrać na swoje urządzenie. Użytkownicy przygotowali już między innymi kolekcje słówek w różnych językach, podzielonych według poziomu i tematu, a także znaki drogowe, pierwiastki chemiczne, definicje historyczne i wiele innych. Zestawy można przeszukiwać lub przeglądać je według etykiet.

Fiszki można przeglądać po kolei, skorzystać z trybu nauki (można samodzielnie ocenić znajomość materiału, trudne fiszki będą powtarzane), testu, w którym trzeba łączyć pytania z odpowiedziami oraz gry, w której trzeba spośród przesuwających się słów wybrać prawidłową odpowiedź.

Wiele zestawów fiszek jest darmowych, za niektóre trzeba zapłacić. Można też tworzyć własne zestawy i zdecydować, czy będą dostępne dla innych użytkowników platformy.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducenteREpetitio
Liczba pobrań61
Data aktualizacji5 maj 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
eREpetitio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)