ErrorLookup3.00

WindowsSerwery i narzędzia dla specjalistów ITNarzędzia diagnostyczne (dla specjalistów IT)ErrorLookup
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

ErrorLookup to narzędzie dla zaawansowanych użytkowników systemów Windows oraz osób zajmujących się diagnozą i naprawą komputerów. Program dostępny jest jedynie z poziomu wiersza poleceń, nie posiada graficznego interfejsu użytkownika i pozwala na identyfikację błędów systemu Windows poprzez ich kody.

Obsługa programu sprowadza się do wywołania go z wiersza poleceń w formie "ErrorLookup.exe zapytanie" np. "ErrorLookup.exe 0xC0000005" - takie polecenie zaowocuje wyświetleniem informacji na temat tego konkretnego kodu błędu, co może pomóc wykryć przyczynę usterki lub też wyjaśnić źródło występujących w systemie tzw. niebieskich ekranów śmierci (Blue Screen of Death). Możemy także skorzystać z opcji przeszukiwania bazy znanych kodów: przykładowo, wpisanie "ErrorLookup.exe registry" wyświetli wszystkie znane błędy związane z wpisanym słowem-kluczem.

Z racji swojej natury i braku wizualnej nakładki, ErrorLookup raczej nie zyska uznania poza kręgiem techników i informatyków zajmujących się rozwiązywaniem problemów każdego dnia. Pomimo to w dobrych rękach, może to być dość użyteczne narzędzie.

Udostępnij
ErrorLookup 3.00wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań278
Data aktualizacji14 kwi 2016
Rozmiar pliku0.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)