ESET wprowadza wersję beta ESET Smart Security 5

ESET wprowadza wersję beta ESET Smart Security 5

06.05.2011 14:05

Firma ESET udostępniła wersję beta programów ESET Smart Security 5 i ESET NOD32 Antivirus 5 wchodzących w skład pakietu ESET Smart Security.

Niedługo ukażą się stabilne wydania ESET Smart Security 5, pakietu bezpieczeństwa oraz systemu antywirusowego i antyspyware ESET NOD32 Antivirus 5. Już teraz jednak możemy przetestować niektóre z funkcji, które pojawią się w najnowszych aplikacjach. W wersji beta ESET Smart Security 5 beta wprowadzono między innymi rozszerzoną kontrolę rodzicielską, która pozwala na blokowanie wybranych stron internetowych, a także monitorowanie zachowania użytkownika w Sieci. Pojawiła się też ulepszona ochrona antyspamowa (zabezpieczenia przed niechcianą pocztą całkowicie przebudowano) i nowy firewall z modułem HIPS monitorującym pracę systemu.

ESET NOD32 Antivirus 5 beta charakteryzuje się nowym, odświeżonym interfejsem, przyśpieszono też uruchamianie programu. Kolejne nowości to poprawki dotyczące kontroli nośników wymiennych. Możemy blokować, usuwać, a także sprawdzać wybrany nośnik (USB, CD czy DVD) za pomocą skanera antywirusowego. W ESET NOD32 Antivirus 5 beta pojawił się też tryb gracza, który aktywuje się podczas korzystania z programów działających w trybie pełnego ekranu - chodzi jednak nie tylko o gry, ale również o filmy.

Pakiet ESET Smart Security 5 beta można pobrać z naszego portalu w dziale PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Pakiety zabezpieczające.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)