eSkiMoSR2 1.84

WindowsArchiwumProgramy archiwalneeSkiMoS
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

eSkiMoS R2 to darmowy program do wysyłania SMSów. Główną zaletą programu jest obsługiwanie wielu bramek EraOmnix, Idea mBOX, Miasto Plusa, 1rstWap, NonStopSms, Redcoal, Sms.Ac, Wapster, Waterbyte, WawerSms, WZone i inne - ponieważ nie zawsze wszystkie z nich działają poprawnie.

Wysyłane SMSy mogą być automatycznie dzielone i numerowane, wysyłane do wielu użytkowników na raz i o wcześniej zaplanowanej porze. eSkiMoS R2 umożliwia także wysyłanie wiadomości graficznych, dzwonków a także wiadomości na GG i Tlen. Program posiada skrzynkę nadawczą, archiwum wysłanych wiadomości, listę kontaktów z możliwością grupowania ich.

Zmiany w wersji 1.84

Dodanie poleceń "kopiuj" oraz "wklej" do menu kontekstowego pola treści SMSa Nowe FAQ :) (!faq.pdf) Kilka poprawek i zmian w kodzie

Uwaga!

1. Przed wysyłaniem SMSów z niektórych bramek wymagana jest ich wcześniejsza konfiguracja (np. założenie konta itp.) - dodatkowe informacje podane są na stronie autora i przy starcie programu. 2. Program jest bezpłatny ale wyświetla bannery reklamowe. Można jest usunąć po wniesieniu opłaty na rzecz autora.

Informacja Program zawiera komponenty reklamowe (adware). W tym konkretnym przypadku, komponenty te są jednak nieszkodliwe i bezpieczne dla użytkownika, a ich działanie ogranicza się jedynie do wyświetlania reklamy.
Udostępnij
eSkiMoS R2 1.84wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań61 229
Data aktualizacji10 sty 2006
Rozmiar pliku1.30 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (69)