WindowsArchiwumProgramy archiwalneeSkiMoS

eSkiMoSR2 1.84

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

eSkiMoS R2 to darmowy program do wysyłania SMSów. Główną zaletą programu jest obsługiwanie wielu bramek EraOmnix, Idea mBOX, Miasto Plusa, 1rstWap, NonStopSms, Redcoal, Sms.Ac, Wapster, Waterbyte, WawerSms, WZone i inne - ponieważ nie zawsze wszystkie z nich działają poprawnie.

Wysyłane SMSy mogą być automatycznie dzielone i numerowane, wysyłane do wielu użytkowników na raz i o wcześniej zaplanowanej porze. eSkiMoS R2 umożliwia także wysyłanie wiadomości graficznych, dzwonków a także wiadomości na GG i Tlen. Program posiada skrzynkę nadawczą, archiwum wysłanych wiadomości, listę kontaktów z możliwością grupowania ich.

Zmiany w wersji 1.84

Dodanie poleceń "kopiuj" oraz "wklej" do menu kontekstowego pola treści SMSa Nowe FAQ :) (!faq.pdf) Kilka poprawek i zmian w kodzie

Uwaga!

1. Przed wysyłaniem SMSów z niektórych bramek wymagana jest ich wcześniejsza konfiguracja (np. założenie konta itp.) - dodatkowe informacje podane są na stronie autora i przy starcie programu. 2. Program jest bezpłatny ale wyświetla bannery reklamowe. Można jest usunąć po wniesieniu opłaty na rzecz autora.

Informacja Program zawiera komponenty reklamowe (adware). W tym konkretnym przypadku, komponenty te są jednak nieszkodliwe i bezpieczne dla użytkownika, a ich działanie ogranicza się jedynie do wyświetlania reklamy.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań61 360
Data aktualizacji10 sty 2006
Rozmiar pliku1.30 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (69)