WindowsEdukacja i naukaInne języki obceESKK LinguaPlus Espanol Czasowniki z

ESKK LinguaPlus Espanol Czasowniki zprzyimkami

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program multimedialny ESKK LinguaPlus Espańol "Czasowniki z przyimkami" służy do efektywnej nauki czasowników w połączeniu z występującymi z nimi przyimkami. Jest to jedno z najważniejszych zagadnień w trakcie nauki języka, szczególnie na początku, albowiem w języku hiszpańskim czasowniki wyrażające daną czynność często łączą się z zupełnie innymi przyimkami niż w języku polskim. Na przykład po polsku marzymy "o czymś", a po hiszpańsku "z czymś" (sońar con).

Program zawiera intensywne ćwiczenie 200 najczęściej używanych czasowników z przyimkami, 5 modułów ćwiczeniowych (w tym gra językowa) - w sumie 1000 bogato ilustrowanych ćwiczeń oraz 2 poziomy zaawansowania. Ponadto w programie istnieje możliwość wyboru odpowiedniego poziomu zaawansowania nauki, na każdym poziomie zaawansowania korzystania z narzędzia rejestrującego skuteczność nauki, a także tworzenia własnych zestawów ćwiczeń do ponownego przerobienia. Program polecany jest w szczególności osobom uczącym się hiszpańskiego na poziomie początkującym.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 321
Data aktualizacji20 lut 2009
Rozmiar pliku7.93 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)