WindowsEdukacja i naukaInne języki obceESKK LinguaPlus Francais Czasowniki z

ESKK LinguaPlus Francais Czasowniki zprzyimkami

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program multimedialny ESKK LinguaPlus Français "Czasowniki z przyimkami" służy do efektywnej nauki czasowników w połączeniu z występującymi z nimi przyimkami. Jest to jedno z najważniejszych zagadnień w trakcie nauki języka, szczególnie na początku, albowiem w języku francuskim czasowniki wyrażające daną czynność często łączą się z zupełnie innymi przyimkami niż w języku polskim. Na przykład po polsku denerwujemy się "na kogoś", a po francusku "przeciw komuś" (ętre faché contre).

Program zawiera intensywne ćwiczenie 200 najczęściej używanych czasowników z przyimkami, 5 modułów ćwiczeniowych (w tym gra językowa) - w sumie 1000 bogato ilustrowanych ćwiczeń oraz 2 poziomy zaawansowania. Ponadto w programie istnieje możliwość wyboru odpowiedniego poziom zaawansowania nauki, na każdym poziomie zaawansowania korzystania z narzędzia rejestrującego skuteczność nauki, a także tworzenia własnych zestawów ćwiczeń do ponownego przerobienia. Program polecany jest w szczególności osobom uczącym się francuskiego na poziomie początkującym.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 172
Data aktualizacji20 lut 2009
Rozmiar pliku6.24 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)