ESKK LinguaPlus Francais Czasowniki zprzyimkami

WindowsEdukacja i naukaInne języki obceESKK LinguaPlus Francais Czasowniki z
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program multimedialny ESKK LinguaPlus Français "Czasowniki z przyimkami" służy do efektywnej nauki czasowników w połączeniu z występującymi z nimi przyimkami. Jest to jedno z najważniejszych zagadnień w trakcie nauki języka, szczególnie na początku, albowiem w języku francuskim czasowniki wyrażające daną czynność często łączą się z zupełnie innymi przyimkami niż w języku polskim. Na przykład po polsku denerwujemy się "na kogoś", a po francusku "przeciw komuś" (ętre faché contre).

Program zawiera intensywne ćwiczenie 200 najczęściej używanych czasowników z przyimkami, 5 modułów ćwiczeniowych (w tym gra językowa) - w sumie 1000 bogato ilustrowanych ćwiczeń oraz 2 poziomy zaawansowania. Ponadto w programie istnieje możliwość wyboru odpowiedniego poziom zaawansowania nauki, na każdym poziomie zaawansowania korzystania z narzędzia rejestrującego skuteczność nauki, a także tworzenia własnych zestawów ćwiczeń do ponownego przerobienia. Program polecany jest w szczególności osobom uczącym się francuskiego na poziomie początkującym.

Udostępnij
ESKK LinguaPlus Francais Czasowniki z przyimkamiwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 170
Data aktualizacji20 lut 2009
Rozmiar pliku6.24 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)