WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danycheSupport UndeletePlus
eSupport UndeletePlus ikona

eSupport UndeletePlus3.0.19.329

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

eSupport UndeletePlus to skuteczne i szybkie w działaniu narzędzie, służące do odzyskiwania przypadkowo usuniętych danych niezależnie od ich typu. Umożliwia ono przywrócenie plików usuniętych za pośrednictwem systemowego kosza, po przypadkowym sformatowaniu dysku lub utraconych na wskutek błędnego partycjonowania.

Program charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i nieskomplikowaną obsługą. Z powodzeniem wykorzystywany może być przez początkujących użytkowników do odzyskiwania danych w przypadku kiedy zawodzą konkurencyjne rozwiązania. Zdaniem twórców eSupport UndeletePlus potrafi przywrócić dane ze sformatowanych woluminów, na których zainstalowano już np. system operacyjny.

Cały proces odzyskiwania danych z użyciem eSupport UndeletePlus ogranicza się do wykonania zaledwie 2 prostych kroków. W pierwszym przeprowadzana jest analiza zawartości wskazanego nośnika (dysku twardego, zewnętrznego magazynu danych, nośnika USB czy też karty pamięci), w efekcie pracy której wyświetlana jest lista możliwych do odzyskania danych. Następnie użytkownik wskazuje pliki do odzyskania, wskazuje lokalizację, w której zostaną zapisane i klika 'Recover File'.

eSupport UndeletePlus wspiera dyski twarde IDE/ATA/SCSI, obsługując przy tym systemy plików FAT16, FAT32 oraz NTFS.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań3 293
Data aktualizacji4 kwi 2019
Rozmiar pliku3.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
eSupport UndeletePlus ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)