WindowsEdukacja i naukaJęzyk angielskieTeacher

eTeacher1.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Pierwsza, archiwalna (z 1990 r.) i obecnie bezpłatna wersja pionierskiego polskiego programu edukacyjnego do nauki języka angielskiego.

Interfejs programu eTeacher 1.3, ze względu na jego "zaawansowany wiek" siłą rzeczy rażąco odstaje od nowoczesnych, multimedialnych programów do nauki języków obcych. Mimo ascetycznego i prostego wyglądu w dalszym ciągu jest to jednak funkcjonalny program do nauki tego języka. Szczególnie efektywna jest nauka słówek.

Współczesne programy do nauki języków, ze względu na rozbudowane funkcje multimedialne charakteryzują się zwykle dużymi wymaganiami sprzętowymi tym bardziej więc ten "klasyk" z przed wielu lat może nadal znaleźć zastosowanie w wielu domach.

Uwaga!

Po rozpakowaniu zawartości archiwum, program można uruchomić poprzez plik ET.EXE. W systemach Windows można przełączyć okno programu w tryb tekstowy MS-DOS kombinacją klawiszy Alt-Enter.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.97 ocen
Twoja ocena
ProducentNahlik Soft
Liczba pobrań86 160
Data aktualizacji26 wrz 2005
Rozmiar pliku0.12 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (53)