bEsayvMB

eTeacher1.3

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Pierwsza, archiwalna (z 1990 r.) i obecnie bezpłatna wersjapionierskiego polskiego programu edukacyjnego do nauki językaangielskiego.

bEsayvMD

Interfejs programu eTeacher 1.3, ze względu na jego"zaawansowany wiek" siłą rzeczy rażąco odstaje od nowoczesnych,multimedialnych programów do nauki języków obcych. Mimoascetycznego i prostego wyglądu w dalszym ciągu jest to jednakfunkcjonalny program do nauki tego języka. Szczególnie efektywnajest nauka słówek.

Współczesne programy do nauki języków, zewzględu na rozbudowane funkcje multimedialne charakteryzują sięzwykle dużymi wymaganiami sprzętowymi tym bardziej więc ten"klasyk" z przed wielu lat może nadal znaleźć zastosowanie w wieludomach.

Uwaga!

Po rozpakowaniu zawartości archiwum, program można uruchomićpoprzez plik ET.EXE. W systemach Windows można przełączyć oknoprogramu w tryb tekstowy MS-DOS kombinacją klawiszy Alt-Enter.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
eTeacher 1.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.87 ocen
ProducentNahlik Soft
Liczba pobrań85 867
Data aktualizacji26 wrz 2005
Rozmiar pliku0.12 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEsayvNz