Eudora7.1.0.9

WindowsArchiwumProgramy archiwalneEudora
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Najnowsza wersja bardzo dobrego klienta poczty elektronicznej.

Eudora posiada wiele ciekawych funkcji np.: SpamWatch - filtrowanie śmieci (z których większość jest automatycznie kierowana do czekającego na nie folderu), MoodWatch - ostrzega przed potencjalnie niebezpieczną zawartością przychodzących, a także wychodzących wiadomości oraz Content Concentrator, ułatwiający prześledzenie wymiany informacji. Program pozwala na wysyłanie emaili sformatowanych w HTML-u lub jako czysty tekst, obsługuje SSL.

Najbardziej istotne zmiany w najnowszej wersji to nowy mechanizm SpamWatch oraz moduł, który ułatwia zarządzanie długimi wątkami w korespondencji e-mail.

Uwaga!

Po instalacji programu można w menu Help -> Payment & Registration dokonać wyboru jednej z trzech opcji licencyjnych: 1. Wersja płatna (paid mode): -zawiera mechanizm blokujący spam - SpamWatch -dostęp do bezpłatnej pomocy technicznej -bezpłatne aktualizacje przez 12 miesięcy od daty zakupu 2. Wersja bezpłatna sponsorowana (sponsored mode): -takie same możliwości jak wersja płatna z wyjątkiem SpamWatch -wyświetla reklamy -brak dostępu do bezpłatnej pomocy technicznej 3. Wersja bezpłatna (light mode): -ograniczone możliwości -brak reklam -brak dostępu do bezpłatnej pomocy technicznej Program standardowo instaluje się w wersji bezpłatnej-sponsorowanej (adware)

Informacja Wersja sponsorowana programu zawiera komponenty reklamowe (adware). W tym konkretnym przypadku, komponenty te są jednak nieszkodliwe i bezpieczne dla użytkownika, a ich działanie ogranicza się jedynie do wyświetlania reklamy.
Udostępnij
Eudora 7.1.0.9wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań37 417
Data aktualizacji6 paź 2006
Rozmiar pliku16.21 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)