WindowsArchiwumProgramy archiwalneEudora

Eudora7.1.0.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Najnowsza wersja bardzo dobrego klienta poczty elektronicznej.

Eudora posiada wiele ciekawych funkcji np.: SpamWatch - filtrowanie śmieci (z których większość jest automatycznie kierowana do czekającego na nie folderu), MoodWatch - ostrzega przed potencjalnie niebezpieczną zawartością przychodzących, a także wychodzących wiadomości oraz Content Concentrator, ułatwiający prześledzenie wymiany informacji. Program pozwala na wysyłanie emaili sformatowanych w HTML-u lub jako czysty tekst, obsługuje SSL.

Najbardziej istotne zmiany w najnowszej wersji to nowy mechanizm SpamWatch oraz moduł, który ułatwia zarządzanie długimi wątkami w korespondencji e-mail.

Uwaga!

Po instalacji programu można w menu Help -> Payment & Registration dokonać wyboru jednej z trzech opcji licencyjnych: 1. Wersja płatna (paid mode): -zawiera mechanizm blokujący spam - SpamWatch -dostęp do bezpłatnej pomocy technicznej -bezpłatne aktualizacje przez 12 miesięcy od daty zakupu 2. Wersja bezpłatna sponsorowana (sponsored mode): -takie same możliwości jak wersja płatna z wyjątkiem SpamWatch -wyświetla reklamy -brak dostępu do bezpłatnej pomocy technicznej 3. Wersja bezpłatna (light mode): -ograniczone możliwości -brak reklam -brak dostępu do bezpłatnej pomocy technicznej Program standardowo instaluje się w wersji bezpłatnej-sponsorowanej (adware)

Informacja Wersja sponsorowana programu zawiera komponenty reklamowe (adware). W tym konkretnym przypadku, komponenty te są jednak nieszkodliwe i bezpieczne dla użytkownika, a ich działanie ogranicza się jedynie do wyświetlania reklamy.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań37 865
Data aktualizacji6 paź 2006
Rozmiar pliku16.21 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)