AndroidGrySymulatoryEuro Truck Driver
Euro Truck Driver ikona

Euro Truck Driver3.5.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Euro Truck Driver to gra, dzięki której poczujesz się jak kierowca ciężarówki. Zawiera wiernie odwzorowane samochody najpopularniejszych marek, a także oferuje cykl dobowy i zmienne warunki pogodowe.

Łącznie w grze znajdziemy ponad 20 wiernie odwzorowanych miast, a przed rozpoczęciem zabawy będziemy mogli wybrać jedno z nich, w tym chociażby Warszawę i rozpocząć swoją przygodę w roli truckera. Niezbędne okaże się także przejście krótkiego samouczka i wybranie systemu sterowania. Możliwe jest chociażby skręcanie poprzez obracanie smartfona, manipulowanie samochodem za pomocą ekranu dotykowego czy też podpięcie gamepada.

Euro Truck Driver oferuje wycieczki po całej Europie, w trakcie których zajmiemy się dostarczaniem rozmaitych przesyłek. Trafimy nie tylko do stolicy naszego kraju, ale odwiedzimy również Berlin, Pragę, Madryt, Rzym, Paryż i wiele innych miast, jeżdżąc zarówno w obszarze zabudowanym, jak i po drogach wiejskich czy autostradach.

W trybie kampanii Euro Truck Driver pozwoli nam zarobić pieniądze, które przeznaczymy na zakup nowych ciężarówek i ulepszeń. Oprócz możliwości rozgrywki w pojedynkę, gra zawiera również sieciowy multiplayer z opcją rywalizacji. Dostępne są osiągnięcia i tabele rankingowe umożliwiające porównywanie swoich wyników z rezultatami innych wirtualnych kierowców.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentOvidiu Pop
Liczba pobrań335
Data aktualizacji7 lis 2023
System operacyjnyAndroid 10 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Euro Truck Driver ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)