WindowsEdukacja i naukaJęzyk angielskiEuroPlus+ Angielski dla dzieci 'Wow!'

EuroPlus+ Angielski dla dzieci 'Wow!'

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

EuroPlus+ Angielski dla dzieci "Wow!" to interaktywny kurs nauki języka angielskiego, przygotowany z myślą o dzieciach w wieku 8-10 lat znających już podstawy tego języka. Program opracowano na podstawie podręczników z serii "WOW!" fińskiego wydawnictwa edukacyjnego Sanoma WSOY.

Aplikacja jest kompleksowym kursem językowym, dzięki któremu dziecko może doskonalić i ćwiczyć wszystkie umiejętności językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie i mówienie. Całość kursu to 24 lekcje, w których skład wchodzą 4 lekcje powtórkowe, dodatkowo utrwalające wprowadzony materiał. Kurs został podzielony na 5 rozdziałów. Jego atrakcją są m.in. niezwykle różnorodne ćwiczenia multimedialne, bogato ilustrowane i animowane. Udźwiękowione dialogi, piosenki i rymowanki wplecione w materiał kursu sprawiają, że dziecko bawi się i uczy jednocześnie.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań10 263
Data aktualizacji3 kwi 2009
Rozmiar pliku52.44 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)