EuroPlus+ Business English

Strona głównaWindowsArchiwumProgramy archiwalneEuroPlus+ Business English
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Interaktywny, multimedialny kurs języka angielskiego. EuroPlus+ Business English, kolejny z serii doskonałych kursów firmy Young Digital Planet, przeznaczony jest dla osób znających język angielski w stopniu średnio zaawansowanym, posługujących się nim w pracy zawodowej lub w nauce przedmiotów związanych z biznesem, takich jak zarządzanie, finanse czy marketing.

Program przygotowano na podstawie kursu Simona Greenalla - znanego na całym świecie autora podręczników językowych, wydanego przez Macmillan Heinemann ELT z Oxfordu. Poza rozbudowanym systemem rozpoznawania mowy, program zawiera setki interaktywnych ćwiczeń, nagrań, zdjęć, ilustracji, filmów wideo itp. Stanowi doskonałą pomoc w przygotowaniach do egzaminu Business English Certificate (BEC).

Udostępnij
EuroPlus+ Business English nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań24 497
Data aktualizacji14 wrz 2009
Rozmiar pliku50.91 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)