WindowsArchiwumProgramy archiwalneEuroPlus+ Business English

EuroPlus+ Business English

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Interaktywny, multimedialny kurs języka angielskiego. EuroPlus+ Business English, kolejny z serii doskonałych kursów firmy Young Digital Planet, przeznaczony jest dla osób znających język angielski w stopniu średnio zaawansowanym, posługujących się nim w pracy zawodowej lub w nauce przedmiotów związanych z biznesem, takich jak zarządzanie, finanse czy marketing.

Program przygotowano na podstawie kursu Simona Greenalla - znanego na całym świecie autora podręczników językowych, wydanego przez Macmillan Heinemann ELT z Oxfordu. Poza rozbudowanym systemem rozpoznawania mowy, program zawiera setki interaktywnych ćwiczeń, nagrań, zdjęć, ilustracji, filmów wideo itp. Stanowi doskonałą pomoc w przygotowaniach do egzaminu Business English Certificate (BEC).

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań24 503
Data aktualizacji14 wrz 2009
Rozmiar pliku50.91 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)