iOSWiadomościWiadomości sportoweEurosport
Eurosport ikona

Eurosport8.0.1

 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item

Eurosport jest oficjalną aplikacją jednej z największych, ogólnoświatowych, sportowych stacji telewizyjnych, dzięki której można być na bieżąco z wynikami ulubionych rozgrywek, którym towarzyszy profesjonalny komentarz oraz poznać można charakterystyki znanych zawodników.

Po włączeniu pojawi się ekran prezentujący listę nagłówków newsów, które oczywiście można rozwinąć celem poznania pełnej treści. Przy każdym newsie widnieje informacja o kategorii, do jakiej należy artykuł. Główny ekran zawiera ogólny zestaw informacji. Po wybraniu z menu po lewej konkretnej dyscypliny, pojawią się newsy dotyczące wyłącznie niej – do wyboru jest ich kilkadziesiąt i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli ktoś chciałby otrzymać wiadomości w bardziej skondensowanej postaci, może przełączyć się na znajdującą się u góry zakładkę Flesh, gdzie, jak nazwa wskazuje, znajdują się tylko krótkie zajawki najważniejszych wydarzeń. Inna zakładka zawiera zaś materiały wideo, tj. newsy, które prócz opisu zawierają również materiał filmowy (po obrocie urządzenia można je oglądać na całym ekranie, trzeba tylko pamiętać, iż każdy film jest poprzedzony kilkunastu-sekundową reklamą). Są to np. relacje z konferencji prasowych, czy urywki z meczów. Ostatnia zakładka LIVE, to coś dla ludzi, którzy nie mogą zasiąść przed telewizorem w trakcie wydarzeń sportowych. Zawiera ona na bieżąco aktualizowane wyniki właśnie odbywających się meczów, najnowsze wyniki zakończonych rozgrywek i listę zbliżających się wydarzeń. Kolejną wartą odnotowania cechą aplikacji jest obsługa konta społecznościowego Eurosportu. Po zalogowaniu się możemy np. dodawać komentarze pod newsami, włączać się do dyskusji i oceniać jakość innych opublikowanych komentarzy.

Prócz tego aplikacja obsługuje powiadomienia. Służą one do przypominania o zbliżających się wydarzeniach sportowych, np. meczach wybranych drużyn. Użytkownik sam wybiera reprezentantów dyscyplin, których mają one dotyczyć. Niestety obecnie wybierać można jedynie pośród drużyn piłki nożnej, rugby i tenisistów. W dodatku sam wybór jest utrudniony przez dość chaotyczny układ listy. Sam fakt istnienia funkcji powiadomień jest jednak zdecydowanie plusem tej aplikacji.

Prócz newsów, aplikacja oferuje również mechanizm śledzenia wyników rozgrywek. Dyscypliny są dostępne z poziomu menu po prawej stronie. Po wyborze dyscypliny pojawi się lista zawodów sportowych, dla których są dostępne informacje. W tym miejscu można śledzić drabinki z postępem zawodów, czy przeglądać miejsca wydarzeń wraz z informacjami o wynikach, np. listę torów wyścigowych F1 wraz z czasami poszczególnych zawodników.

Eurosport to dopracowana aplikacja z dużą liczbą przydatnych funkcji. Brakuje jej niekiedy szlifu, jednak w ogólnych rozrachunku powinna ona znaleźć fanów wśród miłośników sportu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentEurosport
Liczba pobrań97
Data aktualizacji17 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (adware)
Eurosport ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)