WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweEusing Cleaner
Eusing Cleaner ikona

Eusing Cleaner5.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Eusing Cleaner to darmowe oprogramowanie do optymalizacji systemu operacyjnego i ochrony prywatności użytkownika.

Eusing Cleaner jest bardzo szybkim i skutecznym programem wykrywającym i usuwającym zbędne, nieużywane pliki zalegające na dysku twardym. Oprócz tego oferuje możliwość oczyszczania historii przeglądanych stron internetowych w zainstalowanych przeglądarkach, a także w innych aplikacjach znajdujących się w systemie operacyjnym. Program kasuje niepotrzebne pliki przechowywane w katalogu tymczasowym. Dokładnie usuwa pozostałości z pakietu biurowego Microsoft Office, oprogramowania zabezpieczającego Norton Internet Security, edytora graficznego Adobe Photoshop oraz z zainstalowanych komunikatorów internetowych – MSN Messenger, ICQ czy Skype.

Korzystając z aplikacji możemy również uporządkować poszczególne lokacje w systemie operacyjnym. Czyszcząc zrzuty pamięci, dzienniki zdarzeń, historię ostatnio przeglądanych dokumentów, a także usuwając pliki zalegające w koszu lub fragmenty plików chkdsk. Eusing Cleaner przeprowadza dogłębną analizę całego rejestru systemowego i usuwa z niego wszystkie niepotrzebne i uszkodzone wpisy, nieużywane rozszerzenia plików czy przestarzałe numery seryjne różnych aplikacji.

Program umożliwia przeprowadzania defragmentacji rejestru, w celu przyśpieszenia pracy całego systemu operacyjnego. Nie mogło w nim również zabraknąć menedżera do zarządzania aplikacjami uruchamiającymi się wraz z systemem, a także przeglądarki plików indeksowych (index.dat) oraz narzędzia do tworzenia i przywracania kopii zapasowej rejestru.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.927 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań4 269
Data aktualizacji14 lis 2019
Rozmiar pliku1.69 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Eusing Cleaner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)