WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceEusing Maze Lock

Eusing Maze Lock4.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Eusing Maze Lock to niewielkie i bardzo proste w obsłudze narzędzie, umożliwiające blokowanie dostępu do komputera podczas naszej nieobecności. Działa ono na podobnej zasadzie co mechanizm odblokowywania ekranu w smartfonach i tabletach z systemem Android, pozwalając na dostęp do komputera jedynie po narysowaniu zdefiniowanego wcześniej kształtu.

Program jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które podczas codziennej pracy z komputerem często opuszczają swoje stanowisko pracy i niekoniecznie chciałyby, aby w czasie ich nieobecności ktoś szperał w ich prywatnych dokumentach, zdjęciach itp. Z pomocą Eusing Maze Lock możemy wygodnie zabezpieczyć dostęp do komputera przed niepowołanymi osobami, a nieudana próba "logowania" zablokuje możliwość ponownej próby na 60 sekund i uruchomiony zostanie alarmowy sygnał dźwiękowy.

Sam proces blokowania ograniczać się może do kliknięcia ikonki narzędzia w zasobniku systemowym. Proces ten inicjowany może być również za pośrednictwem skrótu klawiszowego lub całkowicie automatycznie podczas braku aktywności użytkownika. Odblokowanie dostępu do systemu możliwe jest wyłącznie po "narysowaniu" przy użyciu wyświetlonych na ekranie kropek zdefiniowanego wcześniej kształtu. Opcjonalnie każda z nich oznaczona może być przez literę, wtedy wystarczy w odpowiednim polu wpisać ich sekwencję, odpowiadającą wspomnianemu kształtowi.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.110 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań1 622
Data aktualizacji15 paź 2019
Rozmiar pliku0.81 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)