Eventim ikona

Eventim

iOSRozrywka i hobbyKina i teatryEventim

Eventim to aplikacja przeznaczona do kupowania biletów na koncerty, spektakle, widowiska i różnego typu imprezy, dystrybuowane przez firmę Eventim.

W aplikacji można znaleźć wydarzenia w najbliższej okolicy, dopasowane do naszych zainteresowań. Jeśli na telefonie znajduje się biblioteka muzyczna, na podstawie zawartych w niej wykonawców pokazywane będą informacje o planowanych koncertach. Można też dać Eventimowi dostęp do polubień na Facebooku, by powiadamiał o nadchodzących koncertach.

Po wybraniu wydarzenia można kupić bilet na nie bezpośrednio w aplikacji. Trzeba do tego założyć konto, co można zrobić klasycznie lub przez Facebooka. Co ważne, w przypadku sal koncertowych podzielonych na sektory, można wybrać miejsce ze schematu widowni. Należy wybrać sposób dostawy (poczta, kurier, samodzielny wydruk cyfrowego biletu), uzupełnić swoje dane kontaktowe i wybrać sposób zapłaty (przelew, karta, DotPay, MasterPass).

Wydarzenia można udostępniać, oceniać i komentować. Można też dodawać swoje zdjęcia do galerii wydarzenia.

W aplikacji można też zarządzać swoim kontem, otrzymywać powiadomienia o nadchodzących koncertach i przeglądać historię swoich zakupów.

Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań61
Data aktualizacji4 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Eventim ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)