WindowsProgramowanieEdytory dla programistówEverEdit
EverEdit ikona

EverEdit4.4.0.4483

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

EverEdit to profesjonalny, a zarazem bardzo lekki i prosty w obsłudze edytor tekstu dedykowany programistom oraz twórcom stron internetowych. Z powodzeniem posłużyć może jako zamiennik systemowego notatnika, oferując wszystkie niezbędne podczas kodowania funkcje.

Interfejs graficzny aplikacji nie odbiega znacząco od rozwiązań stosowanych przez konkurencje. Znajdziemy w nim przemyślany podział i rozmieszczenie poszczególnych elementów, mechanizm niezależnych kart, umożliwiających pracę z wieloma plikami jednocześnie itp., a co ważne większość z nich można dowolnie dostosowywać do własnych preferencji.

Program oferuje takie przydatne funkcje i narzędzia jak numerowanie linii, kolorowanie składni kodu, linijkę ekranową, ale również wsparcie dla wielu popularnych systemów kodowania (m.in. Unicode), mechanizm wielokrotnego zaznaczenia (wystarczy, że zaznaczymy daną frazę, a możemy modyfikować wszystkie jej wystąpienia), wsparcie dla Emmet i trybu Markdown oraz wbudowany edytor binarny/szesnastkowy.

Inne funkcje, w jakie wyposażony został ten niewielki edytor kodu to obsługa wyrażeń regularnych, tworzenie własnych stylów graficznych, wsparcie dla metody "przeciągnij-i-upuść", nagrywanie, a następnie odtwarzanie makr, a także narzędzie do przechwytywania kolorów. Nie zabrakło również obsługi dużych plików czy też skrótów klawiaturowych, usprawniających pracę z aplikacją.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Producenteveredit.net
Liczba pobrań862
Data aktualizacji9 mar 2021
Rozmiar pliku4.28 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
EverEdit ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)