bEEevonF
Everything ikona

Everything1.4.1.1001

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Everything to niezbędne narzędzie administracyjne przeznaczone dla każdego użytkownika, służące do wyszukiwania plików i katalogów na komputerze.

bEEevonH

Program oferuje szybkie wyszukiwanie plików i katalogów na podstawie słów kluczowych (na przykład fragmenty ich nazwy). Wyszukuje wszystkie dane zaledwie w kilka sekund i w dodatku wyświetla bardzo czytelną listę z wynikami. W tym wypadku może więc stanowić godną alternatywę dla wbudowanej wyszukiwarki w systemie operacyjnym.

Everything oferuje znacznie szybsze i dokładniejsze wyszukiwanie danych, a także ciągłe indeksowanie całej zawartości dysku twardego, przy minimalnym wykorzystaniu zasobów systemowych. Oprócz tego obsługuje wyrażenia regularne podczas wyszukiwania danych oraz umożliwia wyeksportowanie listy wyników do pliku tekstowego.

Korzystając z tej niewielkiej aplikacji możemy udostępniać nasze pliki i katalogi w sieci, dzięki wbudowanym usługom ETP, FTP i HTTP. Konfiguracja serwerów jest bardzo prosta, a wszystkie opcje ustawiamy praktycznie kilkoma kliknięciami myszki. Po wpisaniu odpowiedniego słowa kluczowego w wyszukiwarce, Everything wyświetla nie tylko nazwę pliku i katalogu, ale również podaje dokładną ścieżkę dostępu, rozmiar i datę ostatniej modyfikacji.

Uwaga!

Udostępnij
Everything 1.4.1.1001wersja stabilna (32-bit)
Everything 1.4.1.1001wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.644 oceny
Twoja ocena:
Producentvoidtools
Liczba pobrań43 721
Data aktualizacji11 gru 2020
Rozmiar pliku1.55 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Everything ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEEevooD