bEKLsmxx
Evolve: Hunters Quest ikona

Evolve: Hunters Quest1.0.3

Strona głównaiOSGryRPG i MMOEvolve: Hunters Quest
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Evolve: Hunters Quest ma umilić czas oczekiwania na premierę gry Evolve. Choć jest to tytuł stworzony z myślą o smartfonach i tabletach, wykonano ją zaskakująco dobrze, łącząc ze sobą kilka popularnych gatunków mobilnych.

bEKLsmxz

Tytuł ten pozwoli nam wcieli się w łowców potworów, bądź też samego potwora, który w trakcie gry będzie ewoluował i rósł dzięki temu w siłę. Wydanie mobilne to nie tylko gra, ale też aplikacja współgrająca z naszym kontem głównym. Za jej pomocą możemy np. oglądać zapisane przez nas powtórki z rozgrywki (obecnie z wersji beta).

W Evolve: Hunters Quest czeka na nas blisko 100 misji. Dowodzimy w nich oddziałem specjalnym, składającym się z 4 członków, każdy o innej specjalizacji. To właśnie specjalizacjom przypisano konkretne elementy w match-3. Przykładowo łącząc minimum 3 niebieskie krzyżyki, aktywujemy atak snajpera/medyka do tego ładujemy jego moc specjalną. Im więcej elementów połączymy za jednym razem, tym lepszy efekt końcowy. Po uzbieranie odpowiedniej ilości punktów dla danego bohatera, możemy skorzystać z jego ataku specjalnego.

Nasze postacie awansują na wyższe poziomy, a my możemy zmieniać ich broń, dokupować ulepszenia oraz wzmocnienia. Nie zabrakło także części poświęconej potworom i ich ewolucji. Aby móc grać w Evolve: Hunters Quest wymagane jest posiadanie konta. W tym celu możemy wykorzystać Game Center (domyślne logowanie), Facebooka bądź też konto 2k. Za pomocą dwóch ostatnich możemy synchronizować postępy gry pomiędzy różnymi urządzeniami.

Gra posiada ciekawą oprawę graficzną oraz dobrze przygotowane intro. Niestety skutkuje to sporym zapotrzebowaniem na wolne miejsce. Dodatkowo podczas gry nasze urządzenie nagrzewa się bardzo szybko. W opcjach mamy możliwość obniżenia poziomu detali, tak aby gra nie pobierała tak dużo energii.

Evolve: Hunters Quest dostępny jest za darmo. W grze trafimy na mikropłatności, nie są one jednak obowiązkowe, tytuł pozwala na zabawę bez sięgania po nie. Jest to bardzo ciekawe połączenie kilku gatunków, które doskonale sprawdza się na urządzeniach mobilnych. Pozycja warta polecanie nie tylko dla fanów pełnej wersji gry.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Producent2K Games
Liczba pobrań45
Data aktualizacji20 kwi 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Evolve: Hunters Quest ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKLsmyv