bEiJOdvp
Ewa - Faktury i Magazyn ikona

Ewa - Faktury i Magazyn5.1.120.1

Strona głównaWindowsFirmaProgramy do fakturowaniaEwa - Faktury i Magazyn
Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Program dedykowany fakturowaniu oraz obsłudze magazynu. Zapewnia użytkownikowi rozbudowany zestaw funkcjonalności w zakresie generowania i wysyłki dokumentów sprzedażowych, tworzenia zestawień i analiz oraz prowadzenia gospodarki magazynowej.

bEiJOdvr

W zależności od wersji program Ewa - Faktury i Magazyn pozwala także na obsługę magazynu(wydruk dokumentów PZ i WZ, stany ilościowe, przesunięcia itp.),współpracę z drukarkami fiskalnymi POSNET i ELZAB (lub zgodnymi),wystawianie dokumentów z kilku stanowisk jednocześnie, prowadzeniekasy, kontrolę należności i zobowiązań. Umożliwia wykonywanie kopiizapasowych, a także generowanie zestawień i raportów.

Funkcjonalności programu:

Generowanie pliku JPK JPK_FA, JPK_MAGWystawianie dokumentów sprzedażowych (Faktury: VAT, dostawa wewnątrzwspólnotowa, marża, walutowa, eksportowa, pro forma) Wydruk faktur w języku: polskim, angielskim, niemieckim Baza produktów i kontrahentów Rejestr VAT sprzedaży Współpraca z czytnikiem kodów kreskowych Adresowanie kopert Eksport dokumentów do programu księgowego AlaTworzenie zestawień i analizZestawienia i analizy wybraneMagazyn (PZ, WZ, PW, RW, MM, Inwentaryzacja) Zamówienia od odbiorców i do dostawców Faktury zaliczkowe, VAT RR Faktury zakupowe Rejestr VAT zakupu Obsługa drukarek fiskalnych POSNET i ELZAB Obsługa kodów PKOB Kontrola należności i zobowiązań Syntetyczne i analityczne wydruki zobowiązań i należności Wezwania do zapłaty Windykacja Obsługa Kasy (KP, KW) Obsługa Banku (BP, BW) Integracja z Allegro

Współpracujez programem finansowo-księgowym Ala.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.522 oceny
ProducentStreamsoft
Liczba pobrań27 237
Data aktualizacji23 gru 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Ewa - Faktury i Magazyn ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEiJOdwn