ExperienceIndexOK ikona

ExperienceIndexOK3.33

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

ExperienceIndexOK to niewielka, ale bardzo przydatna aplikacja, która zajmuje się odczytywaniem Wskaźnika Wydajności Systemu (Windows Experience Index), dzięki czemu możemy bardzo szybko dowiedzieć się, jaki układ jest najmniej wydajny w trakcie pracy.

Korzystanie z programu ExperienceIndexOK jest bardzo proste – po uruchomieniu narzędzie automatycznie przeprowadza test, a następnie prezentuje zestawienie uzyskanych rezultatów. W związku z tym idealnie nadaje się także dla mniej doświadczonych odbiorców, którzy chcieliby sprawdzić działanie poszczególnych komponentów w swoim pececie. Warto dodać, że wyniki testów można zapisać do pliku tekstowego lub graficznego.

ExperienceIndexOK powstało z myślą o właścicielach komputerów z systemem operacyjnym Windows 8.1 i Windows 10, gdyż w najnowszych wersjach popularnych "okienek" nie znajdziemy Wskaźnika Wydajności Systemu (Windows Experience Index), który był obecny na przykład w Windows 7.

Udostępnij
ExperienceIndexOK 3.33wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
ProducentNenad Hrg
Liczba pobrań2 626
Data aktualizacji25 sty 2021
Rozmiar pliku0.09 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
ExperienceIndexOK ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)