bDUCaoRh
Explain Everything™ Whiteboard ikona

Explain Everything™ Whiteboard6.3.6.2

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Explain Everything™ Whiteboard to mobilna aplikacja serwisu edukacyjnego Explain Everything, nazywanego YouTube'm dla miłośników nauki i odkrywców.

bDUCaoRj

Program ma dwa podstawowe zadania: służy jako przeglądarka materiałów dostępnych w Explain Everything oraz jako narzędzie do tworzenia własnych prezentacji, które można nazwać swego rodzaju interaktywną tablicą. Z tej drugiej możliwości można korzystać tylko podczas trwającego 30 dni okresu testowego. Po upływie tego czasu należy wykupić subskrypcję w usłudze, aby móc nadal przygotowywać materiały za pomocą aplikacji. Bez opłaconego abonamentu program posłuży tylko jako przeglądarka prezentacji oraz innych materiałów, z których można korzystać dzięki Explain Everything.

Za pomocą interaktywnej tablicy można tworzyć materiały edukacyjne o bardzo różnej tematyce, np. wyjaśniać zawiłe zagadki matematyczne, ale też tworzyć proste klipy wideo z animacjami. Możliwości jest bardzo dużo, a wszystko zależy od potrzeb i kreatywności użytkownika. Do przygotowywania prezentacji możemy używać plików w popularnych formatach, m.in. PDF, DOC, JPG, BMP, PNG, GIF, lub MP4.

Explain Everything™ Whiteboard na urządzenia z Androidem nie oferuje wszystkich funkcji, które posiada wersja dostępna na system iOS. Brakuje w niej narzędzia do wyróżniania treści, opcji ustawiania sposobu rotacji obrazów, dodawania plików stworzonych za pomocą iWork lub Microsoft Word. Nie znajdziemy również opcji wgrywania plików muzycznych do prezentacji ani edytora matematycznego, a także kompresowania stworzonych materiałów do formatu MOV lub MP4 i eksportowania ich do pamięci urządzenia. Materiałów stworzonych w aplikacji na Androida nie udostępnimy też m.in. na Evernote, OneDrive, Box oraz Vimeo. Nie można jednak wykluczyć, że brakujące funkcje zostaną dodane w kolejnych wersjach programu.

Pełną listę możliwości programu Explain Everything™ Whiteboard na Androida można znaleźć tutaj.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań171
Data aktualizacji2 kwi 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaTestowa (trial)
Explain Everything™ Whiteboard ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUCaoRO
bDUCaoSf