WindowsAkcesoriaMenedżery plikówExplorer++
Explorer++ ikona

Explorer++1.3.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Explorer++ to bezpłatny i rozbudowany menadżer do zarządzania różnymi plikami w systemie Windows. Stanowi doskonałą alternatywę dla systemowego Eksploratora Windows, który dodatkowo wyróżnia się bogatą funkcjonalnością i wygodną przeglądarką plików graficznych.

Aplikacja Explorer++ nie wymaga instalacji na dysku twardym. W ten sposób może być używana nawet na przenośnych nośnikach danych podłączanych przez wyjście USB. Posiada wszystkie najważniejsze funkcje do zarządzania plikami i folderami na dysku twardym. Spośród nich warto wymienić możliwość kopiowania, przenoszenia i usuwania danych oraz pełne wsparcie dla metody „przeciągnij i upuść”, za pomocą której szybko i łatwo możemy wykonywać różne operacje na plikach.

Nie zabrakło w nim również funkcji umożliwiającej masową zmianę nazwy plików i folderów w tym samym czasie, a także opcji do dzielenia i scalania danych na dysku twardym. Menadżer Explorer++ posiada charakterystyczne okno, w którym wyświetlane zostają wszystkie najważniejsze informacje o wybranym pliku. Gdy zaznaczymy plik graficzny, otrzymamy jego zrzut w formie miniatury, nazwę i rozszerzenie pliku, datę modyfikacji, a także jego parametry – wysokość i szerokość w pikselach oraz rozdzielczość w DPI.

Obsługuje skróty klawiszowe, a także umożliwia tworzenie różnych zakładek, w których możemy zamieszczać i odczytywać najczęściej uruchamiane pliki. Interfejs programu jest czytelny, przejrzysty i niezwykle wygodny podczas przeglądania kolekcji ze zdjęciami. Znajdziemy w nim też różne tryby wyświetlania plików i folderów (na przykład w formie listy lub małych i dużych ikon).

Uwaga!

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.69 ocen
Twoja ocena
ProducentDavid Erceg
Liczba pobrań10 764
Data aktualizacji4 lut 2013
Rozmiar pliku0.61 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Explorer++ ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)