bEUijQjV
Exportizer ikona

Exportizer8.3.6.41

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Exportizer to narzędzie służące do eksportowania baz danych. Można je skopiować do pliku lub schowka, a nawet wydrukować.

bEUijQjX

Program współpracuje z bazami danych przy wykorzystaniu interfejsu ADO lub BDE. Pozwala na konwertowanie baz danych DB, DBF, TXT, CSV oraz ASC, a także umożliwia przeglądanie baz danych XLS, RTF, XML, MDB, XLSB i wielu innych. Exportizer oferuje funkcję modyfikowania baz danych na rozmaite sposoby (zaznaczanie, dodawanie, usuwanie, kopiowanie, filtrowanie, itp.) i eksportowania zawartych w nich informacji do popularnych formatów (np. TXT, XLS, HTML).

Exportizer pozwala na eksportowanie baz danych za pomocą interfejsu aplikacji lub też przy użyciu linii poleceń oferującej dostęp do rozmaitych parametrów. Umożliwia wygenerowanie potrzebnego wiersza poleceń bezpośrednio z GUI (graficzny interfejs użytkownika). Należy jednak zaznaczyć, że ta opcja jest zarezerwowana dla doświadczonych użytkowników.

Warto dodać, że Exportizer jest dostępny zarówno w wersji darmowej (licencja freeware), jak i płatnej. Szczegółowa lista opcji dostępnych w obu wydaniach znajduje się na oficjalnej stronie producenta.

Udostępnij
Exportizer 8.3.6.41wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena:
Liczba pobrań1 632
Data aktualizacji2 kwi 2021
Rozmiar pliku4.26 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Exportizer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUijQkh
Komentarze (1)
bEUijQkT