bEUAWRed

Expression Encoder4.0.3205.0 SP1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Expression Encoder, wcześniej znany jako Expression MediaEncoder to aplikacja stanowiąca uzupełnienie funkcjonalnościpakietu Expression Studio. Program pozwala naprzetwarzanie i rekodowanie zawartości multimedialnej do formatuVC-1 (WMV9). Główną domeną Expression Encoder jest dostosowywanieplików wideo do potrzeb Internetu i urządzeń przenośnych. Programoprócz tradycyjnej wersji z interfejsem graficznym posiada takżewersję uruchamianą z wiersza poleceń. W skrócie Encoder zapewnianatywną obsługę źródeł w formatach AVI, WMV, WMA, MOV (QuickTime) iMPEG, optymalizuje jakość materiałów wideo podstreaming i koduje je do formatu VC-1 opakowanego w plik WMV. Encoder umożliwia też przechwytywanie zawartości pulpitu. Wartorównież podkreślić fakt, że w pełni obsługuje on technologięSilverlight.

bEUAWRef

Ograniczenia wersji bezpłatnej

Wersja bezpłatna nie obsługuje rekodowania do formatu H.264 oraz funkcji Smooth Streaming obecnej w serwerze internetowym IIS. Bezpłatna wersja posiada też limit długości przechwytywania pulpitu - 10 minut i nie obsługuje kodeków firm trzecich. Wszystkie te funkcje i brak limitów zapewnia płatna wersja Pro, która jest częścią pakietu Expression Studio. Jego wersję testową można pobrać z naszego vortalu.

Udostępnij
Expression Encoder 4.0.3205.0 SP1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.24 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań11 395
Data aktualizacji1 lut 2011
Rozmiar pliku24.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUAWRep
Komentarze (12)
bEUAWRfb