WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoExpression Encoder

Expression Encoder4.0.3205.0 SP1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Expression Encoder, wcześniej znany jako Expression Media Encoder to aplikacja stanowiąca uzupełnienie funkcjonalności pakietu Expression Studio. Program pozwala na przetwarzanie i rekodowanie zawartości multimedialnej do formatu VC-1 (WMV9). Główną domeną Expression Encoder jest dostosowywanie plików wideo do potrzeb Internetu i urządzeń przenośnych. Program oprócz tradycyjnej wersji z interfejsem graficznym posiada także wersję uruchamianą z wiersza poleceń. W skrócie Encoder zapewnia natywną obsługę źródeł w formatach AVI, WMV, WMA, MOV (QuickTime) i MPEG, optymalizuje jakość materiałów wideo pod streaming i koduje je do formatu VC-1 opakowanego w plik WMV. Encoder umożliwia też przechwytywanie zawartości pulpitu. Warto również podkreślić fakt, że w pełni obsługuje on technologię Silverlight.

Ograniczenia wersji bezpłatnej

Wersja bezpłatna nie obsługuje rekodowania do formatu H.264 oraz funkcji Smooth Streaming obecnej w serwerze internetowym IIS. Bezpłatna wersja posiada też limit długości przechwytywania pulpitu - 10 minut i nie obsługuje kodeków firm trzecich. Wszystkie te funkcje i brak limitów zapewnia płatna wersja Pro, która jest częścią pakietu Expression Studio. Jego wersję testową można pobrać z naszego vortalu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.34 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań11 667
Data aktualizacji1 lut 2011
Rozmiar pliku24.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)