WindowsArchiwumProgramy archiwalneExpression Media

Expression Media2.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Expression Media jest nowym narzędziem Microsoft do szeroko pojętego zarządzania multimediami, stworzonym na bazie oprogramowania iView. Media rozpoznaje ponad 120 formatów graficznych, wideo i muzycznych, a następnie umożliwia dowolne katalogowanie, przetwarzanie i udostępnianie zgromadzonych zasobów. W odróżnieniu od innych programów do katalogowania plików multimedialnych, Expression Media udostępnia więcej niż zwykle opcji edycji elementów, a także rekodowania wideo czy przygotowania go do publikacji w Internecie. Expression Media pozwala też na tworzenie pokazów i prezentacji zdjęć i filmów. Jest zgodny ze standardem RAW i radzi sobie z metadanymi importowanymi z aparatów.

W wersji 2.0 wprowadzono wiele unowocześnień, między innymi poprawiono obsługę formatu RAW i dodano tagowanie zdjęć przy pomocy współrzędnych geograficznych. Aplikacja jest teraz także w pełni kompatybilna z Office 2007 oraz Office 2008 for Mac.

Uwaga!

Do poprawnej pracy programu wymagany jest zainstalowany Apple QuickTime 7.3.1, który można pobrać w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i wideo

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
ProducentPhaseOne
Liczba pobrań6 788
Data aktualizacji2 maj 2008
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)