Expression Studio4.0.20525.0

WindowsGrafikaPakiety graficzneExpression Studio
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Expression Studio to pakiet firmy Microsoft kierowany do twórców aplikacji desktopowych i witryn internetowych poszukujących narzędzi do tworzenia w oparciu o technologie Silverlight oraz .NET. W skład pakietu wchodzą takie programy jak Expression Web z funkcją SuperPreview - następca FrontPage do tworzenia stron internetowych, Expression Blend - aplikacja do tworzenia animacji na kształt Adobe Flash, SketchFlow - program do tworzenia interfejsów użytkownika, Expression Design - program do edycji grafiki rastrowej i wektorowej przede wszystkim na potrzeby tworzenia interfejsów użytkownika, zbierania ocen i komentarzy oraz pracy grupowej, a także Expression Encoder Pro - rozbudowana wersja programu do konwersji audio i wideo. Wszystkie aplikacje Expression Studio 4 pracują w oparciu o Silverlight, Windows Presentation Foundation (WPF) oraz język XAML i natywnie obsługują biblioteki .NET łącznie z najnowszą wersją 4.

Nowości w wersji 4

W wersji czwartej aplikacje zyskały obsługę .NET 4, dzięki czemu dobrze integrują się z Visual Studio 2010 oraz pozwalają tworzyć rozwiązania dedykowana dla Windows Phone. W aplikacji Expression Blend pojawiła się obsługa importu warstw z Adobe Photoshop, nowe opcje dotyczące zachowań i zachowań warunkowych, usprawnienia w pracy z danymi oraz efekty Pixel Shader (także w animacjach). SketchFlow dodatkowo zyskał kontrolę mockupów. W programie Expression Web znalazły się funkcje wspomagające optymalizację witryny pod kątem wyszukiwarek, a także opcje do tworzenia rozszerzeń z wykorzystaniem HTML, CSS i JavaScript. Funkcja SuperPreview umożliwiająca podgląd witryny "na żywo" w kilku przeglądarkach zyskała z kolei obsługę Safari. Nowości w Encoder Pro to między innymi Live Smooth Streaming (VC-1 i H.264), nowy kodek H.264 MainConcept, usprawnienia w przechwytywaniu ekranu oraz obsłudze DRM.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.67 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań7 065
Data aktualizacji7 cze 2010
Rozmiar pliku265.52 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)