WindowsGrafikaPakiety graficzneExpression Studio

Expression Studio4.0.20525.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Expression Studio to pakiet firmy Microsoft kierowany do twórców aplikacji desktopowych i witryn internetowych poszukujących narzędzi do tworzenia w oparciu o technologie Silverlight oraz .NET. W skład pakietu wchodzą takie programy jak Expression Web z funkcją SuperPreview - następca FrontPage do tworzenia stron internetowych, Expression Blend - aplikacja do tworzenia animacji na kształt Adobe Flash, SketchFlow - program do tworzenia interfejsów użytkownika, Expression Design - program do edycji grafiki rastrowej i wektorowej przede wszystkim na potrzeby tworzenia interfejsów użytkownika, zbierania ocen i komentarzy oraz pracy grupowej, a także Expression Encoder Pro - rozbudowana wersja programu do konwersji audio i wideo. Wszystkie aplikacje Expression Studio 4 pracują w oparciu o Silverlight, Windows Presentation Foundation (WPF) oraz język XAML i natywnie obsługują biblioteki .NET łącznie z najnowszą wersją 4.

Nowości w wersji 4

W wersji czwartej aplikacje zyskały obsługę .NET 4, dzięki czemu dobrze integrują się z Visual Studio 2010 oraz pozwalają tworzyć rozwiązania dedykowana dla Windows Phone. W aplikacji Expression Blend pojawiła się obsługa importu warstw z Adobe Photoshop, nowe opcje dotyczące zachowań i zachowań warunkowych, usprawnienia w pracy z danymi oraz efekty Pixel Shader (także w animacjach). SketchFlow dodatkowo zyskał kontrolę mockupów. W programie Expression Web znalazły się funkcje wspomagające optymalizację witryny pod kątem wyszukiwarek, a także opcje do tworzenia rozszerzeń z wykorzystaniem HTML, CSS i JavaScript. Funkcja SuperPreview umożliwiająca podgląd witryny "na żywo" w kilku przeglądarkach zyskała z kolei obsługę Safari. Nowości w Encoder Pro to między innymi Live Smooth Streaming (VC-1 i H.264), nowy kodek H.264 MainConcept, usprawnienia w przechwytywaniu ekranu oraz obsłudze DRM.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.67 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań7 105
Data aktualizacji7 cze 2010
Rozmiar pliku265.52 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)