Exterminate It! ikona

Exterminate It!2.21.0.27

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Exterminate It! jest swego rodzajem połączeniem programu antywirusowego ze skanerem antimalware, przez co stanowi pełnoprawną ochronę komputerów przed wirusami, trojanami, aplikacjami szpiegującymi i innymi zagrożeniami bez potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania.

Aplikacja może i nie cechuje się szczególnie atrakcyjnym wyglądem i pod tym względem z pewnością przegrywa z wieloma nowoczesnymi antywirusami, ale interfejs programu jest po prostu czytelny i łatwy w obsłudze. Skanowanie komputera możemy dokonać za pomocą jednego z czterech trybów: Smart Scan (najszybsza opcja, sprawdza zawartość pamięci i najczęściej wykorzystywanych przez wirusy miejsca w systemie plików), Full Scan (pełen skan, zajmujący najwięcej czasu ale i najbardziej dokładny), Custom Scan (ręczne wskazanie katalogów i plików do sprawdzenia) oraz Memory Scan (sprawdzenie pamięci operacyjnej, przydatne w celu wyeliminowania już uruchomionych szkodników).

Exterminate It! pozwala uchronić użytkownika przed zagrożeniami ze strony w zasadzie większości niepożądanego i szkodliwego oprogramowania, takiego jak wirusy, trojany, dialery, spyware, malware, adware, rootkity itp. Baza znanych zagrożeń jest aktualizowana codziennie, a pewną nowinką jest brak większych przeciwwskazań w celu użycia tego programu jako dodatkowego zabezpieczenia obok innego systemu antywirusowego.

Uwaga!

  • Wersja demo aplikacji pozwala na dokonanie skanu systemu, ale uniemożliwia usunięcie wykrytych zagrożeń.
  • Możliwe jest zarejestrowanie(http://www.exterminate-it.com/trial-registration) wersji trial (testowej), która pozwala na uzyskanie pełnej funkcjonalności programu na tydzień.
Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena:
ProducentCuriolab
Liczba pobrań591
Data aktualizacji26 lip 2019
Rozmiar pliku21.41 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Exterminate It! ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (3)