ExtractNow4.8.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ExtractNow to proste i coraz popularniejsze narzędzie, służące do wypakowywania zawartości archiwów w popularnych formatach ZIP, RAR, ISO, BIN, IMG, IMA, IMZ, 7Z, ACE, JAR, GZ, LZH, LHA oraz SIT.

Program w odróżnieniu od większości narzędzi do zarządzania skompresowanymi plikami pozwala jedynie wypakowywać zawartość archiwów. Mimo wszystko dysponuje on funkcjami, którymi z pewnością nie powstydziłyby się nawet najpopularniejsze aplikacje w tej kategorii. ExtractNow poza małymi rozmiarami charakteryzuje się także szybkością i skutecznością dekompresji, wsparciem dla starszych edycji systemu Windows oraz niskim wykorzystaniem zasobów systemowych. Wszystko to sprawia, iż doskonale nadaje się on dla starszych komputerów, na których takie komponenty jak procesor czy pamięć RAM mogłaby stanowić problem dla bardziej rozbudowanej konkurencji.

ExtractNow pozwala wypakowywać zawartość skompresowanych plików, a także zarządzać nimi po wypakowaniu - otwierać folder docelowy, usuwać archiwum, przenosić je do wskazanej lokalizacji, zamykać program, usuwać duplikaty folderów, zarządzać nazwą plików itp. Praca z aplikacją odbywać się może na trzy sposoby. Archiwa otwierać można przeciągając je bezpośrednio do okna programu, wybierając odpowiednią opcję z menu kontekstowego lub kojarząc z narzędziem odpowiednie rozszerzenia. Domyślnie pliki wypakowywane są do tego samego folderu, w którym znajduje się archiwum. W przypadku pracy z zabezpieczonymi plikami ExtractNow pozwala wykorzystywać listy z hasłami.

Pomimo wielu zalet narzędzie nie jest wolne od wad. Jedną z nich jest brak podglądu zawartości archiwów, możliwe jest jedynie jej wypakowanie.

Udostępnij
ExtractNow 4.8.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.26 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań16 738
Data aktualizacji25 kwi 2017
Rozmiar pliku2.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)