WindowsEmulatoryKonsoleExtraMAME
ExtraMAME ikona

ExtraMAME24.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

ExtraMAME to platforma, która umożliwia uruchomienie bardzo starych, ale niezwykle popularnych gier na współczesnych komputerach. Znajdziemy wśród nich takie hity jak Super Mario Bros, Pac-Man, Space Invanders i tysiące innych tytułów.

Opisywane narzędzie to nic innego jak nakładka graficzna (tzw. GUI) dla innego popularnego emulatora starych konsol jakim jest MAME. W odróżnieniu od oryginału ExtraMAME jest dużo prostsze w obsłudze, nie wymaga skomplikowanej konfiguracji i tuż po instalacji oferuje zestaw 11 preinstalowanych gier. To jednak nie wszystko, aplikacja wspiera ponad 11 tys. pozycji, które łatwo wyszukiwać można z poziomu odpowiedniej zakładki.

Dostępne w obrębie ExtraMAME opcje konfiguracyjne umożliwiają wyłączenie dźwięku w grach, uruchamianie gier w oknach, włączanie myszy i joysticka w oknie gry itp.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentWinTools.net
Liczba pobrań1 037
Data aktualizacji21 lut 2024
Rozmiar pliku165.08 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
ExtraMAME ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)