bDZjrmeZ
EyePro ikona

EyePro3.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

EyePro to niewielkich rozmiarów narzędzie skierowane do osób spędzających dużo czasu przed komputerem (np. pracowników biurowych). Zadaniem aplikacji jest przypominanie o przerwach (krótkich bądź długich), które powinniśmy sobie urządzić, by dać odpocząć oczom od ekranu.

bDZjrmfb

Pracując przy komputerze bardzo łatwo można stracić poczucie czasu i zapomnieć o odpoczynku. EyePro rozwiązuje ten problem w bardzo prosty sposób – program w określonym momencie (wybieramy go sami w opcjach) wyświetla informacje mówiącą o tym, że zbliża się zaplanowana przerwa. Po tym czasie pojawia się kolejny komunikat, w którym program pyta, czy jesteśmy gotowi na przerwę, czy potrzebujemy jeszcze dwóch minut, czy też rezygnujemy z odpoczynku.

Jeśli zdecydujemy się na krótką przerwę, ekran monitora zostanie mocno wygaszony (sami możemy dostosować jasność), a na środku pojawi się licznik, dzięki któremu będziemy wiedzieli, ile czasu przerwy jeszcze nam pozostało. W tym czasie korzystanie z komputera jest niemożliwe, ale jednym kliknięciem można przywrócić go do pracy. Podczas przerwy na ekranie często pojawiają się humorystyczne komunikaty rozładowujące stres podczas pracy.

EyePro oferuje także nieskomplikowane ćwiczenia dla oczu w trakcie przerwy i został stworzony we współpracy z wybitnymi okulistami. Warto dodać, że program działa w trybie zminimalizowanym – ikonka widnieje obok zegara systemu operacyjnego Windows.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
EyePro 3.0wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań927
Data aktualizacji1 lip 2014
Rozmiar pliku19.88 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
EyePro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZjrmfG
bDZjrmfX