bEKwIVnp
Fab's AutoBackup ikona

Fab's AutoBackup7.5.0 Build 3327

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fab's AutoBackup to znana i ceniona przez specjalistów aplikacja do tworzenia kopii zapasowej plików użytkownika systemu Windows oraz przywrócenia ich w przypadku na przykład reinstalacji systemu. Aplikacja nie wymaga instalacji i jest w pełni przenośna.

bEKwIVnr

Program ten znacznie uproszcza proces migracji z komputera na komputer lub konieczność zachowania danych przy ponownej instalacji lub odświeżaniu systemu Windows. Za jego pomocą możemy zachować nie tylko pliki i foldery użytkownika znajdujące się na pulpicie, w dokumentach i bibliotekach, ale również przekopiować zakładki, ciasteczka i hasła z przeglądarek internetowych (Firefox, Chrome, Opera, Internet Explorer), pocztę (Outlook, Outlook Express, Live Mail, Thunderbird) czy też bazy danych Picasa, wydarzenia z kalendarza Windows, notatki Sticky Notes i nie tylko.

Fab's AutoBackup umożliwia nawet przeniesienie takich ustawień, jak tapeta użytkownika czy też jego preferencje w zakresie wygaszacza ekranu. Przy uruchomieniu program automatycznie skanuje komputer w poszukiwaniu danych, my zaś możemy odznaczyć niepotrzebne elementy albo wskazać dodatkowe pliki i foldery do zachowania. Dzięki prostocie w prezentacji wszystkich opcji, obsługa programu jest naprawdę prosta, podobnie jak proces przywracania, gdzie wystarczy wskazać miejsce zapisu wcześniejszej kopii i wybrać elementy do przywrócenia.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu posiada pewne ograniczenia w ilości zachowywanych plików, część opcji może być także niedostępna.
  • Polska wersja językowa ma problemy z polskimi znakami diakrytycznymi.
Udostępnij
Fab's AutoBackup 7.5.0 Build 3327wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
1.03 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań893
Data aktualizacji21 sie 2020
Rozmiar pliku8.60 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Fab's AutoBackup ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKwIVon