iOSKomunikacja/społecznośćPopularne serwisy społecznościoweFacebook
Facebook ikona

Facebook

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Facebook to aplikacja pozwalająca na przyjemne korzystanie na urządzeniach mobilnych z jednego z najpopularniejszych portali społecznościowych świata.

Jej podstawowym zadaniem jest sprawdzanie nowinek od naszych znajomych, a także dzielenie się z nimi zmianami statusu. Użytkownik może udostępniać treści tekstowe, zdjęcia, a także filmy. Możliwe jest wyszukiwanie osób i stron, dyskutowanie poprzez komentarze, a także polubienie danego statusu.

Klient daje dostęp do aplikacji i gier zgromadzonych w serwisie, a dzięki wykorzystaniu danych z GPS może również informować znajomych o naszej lokalizacji (w zależności od ustawień). Dostępny jest również wbudowany w serwis czat, a co za tym idzie, możliwość szybkiej komunikacji ze znajomymi.

Aplikacja pozwala na wyszukiwanie znajomych w serwisie na bazie naszej listy kontaktów. Aktualizuje ją również o dane znajomych z serwisu internetowego. Dostawca pokusił się o przeniesienie dużej części funkcjonalności do aplikacji mobilnej, dzięki czemu możliwe jest w niej niemal kompletne zarządzanie kontem – zarówno ustawieniami głównymi, jak i bezpieczeństwem, prywatnością, kontrolą widoczności naszych postów, czy nawet blokowaniem wybranych aplikacji.

Oficjalny klient jest skierowany zarówno dla użytkowników zwykłych, jak i osób zarządzających witrynami (fanpage) istniejącymi na łamach Facebooka. Pozwala na dodawanie wpisów, moderowanie i zarządzanie również właśnie jako strona. Aplikacja posiada również wbudowany generator kodów służący do weryfikacji dwuetapowej w wypadku aktywacji tej funkcji w serwisie internetowym Facebook.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań1 451
Data aktualizacji26 paź 2022
Rozmiar pliku44.43 MB
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Facebook ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)