WindowsNarzędziaOdzyskiwanie hasełFacebook Password Decryptor
Facebook Password Decryptor ikona

Facebook Password Decryptor15.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Facebook Password Decryptor to niewielkie i darmowe narzędzie do odzyskiwania danych wymaganych do zalogowania w serwisie Facebook.

Program pozwala na odzyskanie nazwy użytkownika i hasła do naszego profilu w serwisie społecznościowym Facebook, które przechowywane jest w przeglądarce internetowej. Umożliwia on sprawne wyszukanie i odszyfrowanie potrzebnych danych, o ile w przeszłości chociaż raz pomyślnie udało nam się zalogować w serwisie Facebook. Facebook Password Decryptor automatycznie wyszukuje na komputerze wspierane aplikacje, a następnie błyskawicznie odzyskuje z zgromadzonych przez nią informacji wszystkie loginy oraz hasła i prezentuje je w formie listy.

Narzędzie potrafi przywrócić wszystkie dane podawane przez użytkownika podczas logowania w serwisie Facebook za pomocą przeglądarki Internet Explorer w wersji 4 do 10, Firefox, Google Chrome, CoolNovo, Opera, Safari, Flock, Comodo Dragon, SeaMonkey, SRWare Iron, a także komunikatorów Paltalk Messenger oraz Miranda. Odzyskane informacje zapisane mogą zostać na dysku w postaci pliku tekstowego, HTML, CSV lub XML.

Uwaga!

  • Z racji oferowanej przez narzędzie funkcjonalności może ono być wykrywane przez oprogramowanie antywirusowe jako potencjalnie szkodliwe i zagrażające naszemu bezpieczeństwu, jednak jest ono w rzeczywistości w pełni bezpieczne.
  • Kreator instalacji programu proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników, jednak operację te można pominąć klikając opcję 'Decline'.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.54 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań41 919
Data aktualizacji25 sie 2020
Rozmiar pliku4.79 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Facebook Password Decryptor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)