bEhHnzOt

Faktura 1! Plus5.5.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Faktura 1! Plus (dawniej Faktura Express) to udostępnione przezfirmę TGSoft, bezpłatne oprogramowanie służące do fakturowania.

bEhHnzOv

Funkcje programu, jak na bezpłatną aplikację, są stosunkoworozbudowane i obejmują możliwość wystawiania dokumentów sprzedaży(faktur VAT, paragonów, korekt, pro forma), prowadzenia kartotekasortymentowych oraz słownika kontrahentów, a także opcję zapisufaktur do tzw. bufora (w celu późniejszego wystawienia klientowi).Program pozwala na prace w sieci, a operatorzy mogą tworzyć kilkadokumentów jednocześnie. Na podstawie wystawianych dokumentów,generowane są zestawienia sprzedaży według kilku kryteriów.

Program posiada wbudowany Generator Raportów, za pomocą którego możnamodyfikować wydruki lub dodawać nowe, w tym projekty graficznefaktur. Najnowsza wersja wzbogacona została o kilka dodatkowychfunkcji - m.in. rozrachunki z kontrahentami (kontrola należności izobowiązań), Raporty Kasowe i Bankowe oraz współpracę z drukarkamifiskalnymi. Program zawiera również moduł !Super Druk do przelewówbankowych.

Uwaga!

Na stronie producenta dostępna jest również uboższa wersja aplikacji - Faktura1!

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Faktura 1! Plus 5.5.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.512 ocen
ProducentTGSoft
Liczba pobrań245 588
Data aktualizacji14 maj 2015
Rozmiar pliku4.76 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhHnzPa
bEhHnzPr