WindowsFirmaProgramy do fakturowaniaFaktura-JPK
Faktura-JPK ikona

Faktura-JPK30.09.2020

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Faktura-JPK to program do wystawiania faktur z obsługą magazynu i JPK, powstały na bazie sprawdzonej Faktury-NT, pobranej z naszego katalogu kilkanaście tysięcy razy. W stosunku do swojego pierwowzoru jest pozbawiony obsługi niektórych bardziej wyrafinowanych funkcji, oddaje jednak bogactwo funkcji umożliwiających wystawianie najprzeróżniejszych faktur oraz, co istotne, jest dostępny dla czytelników portalu dobreprogramy całkowicie za darmo (szczegóły poniżej)!

Intuicyjny interfejs ułatwia szybkie wydrukowanie faktury VAT, a ponad 20 szablonów daje możliwość dostosowania wydruku do indywidualnych preferencji użytkownika. Program obsługuje sprzedaż dwuwalutową, faktury eksportowe i WDT, paragony, faktury zaliczkowe i podsumowujące, faktury RR, korekty. Faktury VAT można także błyskawicznie wystawiać do paragonów wydrukowanych za pomocą systemu. Dane kontrahenta są uzupełniane automatycznie po podaniu jego numeru NIP.

Program oddaje ponadto do dyspozycji kartoteki towarów i kontrahentów, bazę kodów PKWiU, umożliwia prowadzenie magazynu wraz kontrolą stanów magazynowych, wystawianiem dokumentów WZ i PZ, inwentaryzacjami itp., prowadzenie ewidencji zamówień dla dostawców i od klientów, pozwala na częściową realizacja zamówień, oferuje rejestry, raporty, analizy, kontrolę płatności, deklaracje Intrastat i wiele innych.

Program potrafi wygenerować pliki JPK_VAT i JPK_FA. Pliki te można następnie wysłać bezpośrednio do Ministerstwa Finansów lub do biura rachunkowego.

Faktura-JPK jest zasadniczo programem płatnym, kosztującym od 79 zł brutto. Jednakże dla czytelników portalu dobreprogramy mamy niespodziankę - wersję podstawową programu możecie mieć całkowicie za darmo po podaniu kodu SY18WC, który należy podać przy rejestracji.

Program bez rejestrowania działa przez 30 dni jak wersja pełna, w związku z tym można go przetestować przed rejestracją. Aplikacja w podstawowej wersji ma zapewnione darmowe aktualizacje, ale jest limitowana do jednego stanowiska i nie jest objęta wsparciem technicznym (które można jednak dokupić). Można także wykupić jeden pakietów rozszerzających (i tak spore już) możliwości programu. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w artykule.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
2.17 ocen
Twoja ocena
ProducentSokaris
Liczba pobrań9 028
Data aktualizacji1 paź 2020
Rozmiar pliku58.05 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Faktura-JPK ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)