iOSRozrywka i hobbyInne programy dla hobbystówFallout CHAT
Fallout CHAT ikona

Fallout CHAT1.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fallout CHAT to klawiatura stworzona z myślą o miłośnikach serii Fallout. Pozwala na przygotowanie wiadomości graficznych, które możemy przesłać za pomocą komunikatorów, bądź wkleić w dowolne, inne miejsce.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacja krok po kroku poinformuje nas w jaki sposób aktywować jej działanie w systemie iOS. Co ważne, poza obrazkami mamy również opis w języku polskim. Po nadaniu odpowiednich uprawnień wystarczy z poziomu klawiatury przełączyć aktualnie używaną na Fallout CHAT.

Ten dzieli się na trzy panele. Pierwszy pozwala na wprowadzenie tekstu. Niestety choć przyciski wyglądają klimatycznie, nie są zbyt wygodne, a sama klawiatura zajmuje sporo ponad połowę ekranu. Drugi zawiera kolekcję grafik z gry, a trzeci zbiór krótkich animacji gif.

Korzystanie z Fallout CHAT opiera się na tworzeniu gotowych wiadomości, które następnie są zapisywane w schowku jako grafika. Aby je przesłać innym, należy w oknie danego komunikator skorzystać z opcji wklej.

Aplikacja jest darmowa i skierowana głównie do fanów uniwersum gry. Nie zastąpi nawet na chwilę tradycyjnej klawiatury, ale może być ciekawym urozmaiceniem podczas oczekiwania na premierę najnowszej części Fallouta.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań44
Data aktualizacji4 lis 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Fallout CHAT ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)