Fallout CHAT ikona

Fallout CHAT1.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fallout CHAT to klawiatura stworzona z myślą o miłośnikach serii Fallout. Pozwala na przygotowanie wiadomości graficznych, które możemy przesłać za pomocą komunikatorów, bądź wkleić w dowolne, inne miejsce.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacja krok po kroku poinformuje nas w jaki sposób aktywować jej działanie w systemie iOS. Co ważne, poza obrazkami mamy również opis w języku polskim. Po nadaniu odpowiednich uprawnień wystarczy z poziomu klawiatury przełączyć aktualnie używaną na Fallout CHAT.

Ten dzieli się na trzy panele. Pierwszy pozwala na wprowadzenie tekstu. Niestety choć przyciski wyglądają klimatycznie, nie są zbyt wygodne, a sama klawiatura zajmuje sporo ponad połowę ekranu. Drugi zawiera kolekcję grafik z gry, a trzeci zbiór krótkich animacji gif.

Korzystanie z Fallout CHAT opiera się na tworzeniu gotowych wiadomości, które następnie są zapisywane w schowku jako grafika. Aby je przesłać innym, należy w oknie danego komunikator skorzystać z opcji wklej.

Aplikacja jest darmowa i skierowana głównie do fanów uniwersum gry. Nie zastąpi nawet na chwilę tradycyjnej klawiatury, ale może być ciekawym urozmaiceniem podczas oczekiwania na premierę najnowszej części Fallouta.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań43
Data aktualizacji4 lis 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Fallout CHAT ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)