Fallout Shelter: bomba atomowa została zrzucona na Windowsa 10 i Xboksa One

Fallout Shelter: bomba atomowa została zrzucona na Windowsa 10 i Xboksa One08.02.2017 22:29
Fallout Shelter: bomba atomowa została zrzucona na Windowsa 10 i Xboksa One

Jeśli należysz to grupy osób wierzącej, że apokalipsa jest nieunikniona lub po prostu lubisz pograć w dobre gry, to sięgnij (być może ponownie) po Fallout Shelter. Ci pierwsi, może lepiej się przygotują do życia po globalnym kataklizmie, pozostali otrzymają kilka lub kilkanaście godzin dobrej rozgrywki. Tytuł właśnie trafił na Windows 10 i Xboksa One.

Początkowo Fallout Shelter pojawił się na iOS w 2015 roku, potem otrzymaliśmy wersje na Androida, a na końcu listy wydawniczej znaleźli się użytkownicy desktopowego Windowsa. Nie był to jednak koniec, Bethesda zdecydowała się na wydanie aplikacji uniwersalnej skierowanej na Windowsa 10 i Xboksa One. Gra powinna zadziałać również na Windows Cloud, planowanym systemie Microsoftu, który ma być odpowiedzią na Chrome OS. To dobra wiadomość, bowiem ciekawych gier UWP naprawdę brakuje.

W Fallout Shelter wcielamy się w zarządcę schronu, którym nie tylko dowodzimy, ale też tworzymy go od podstaw. Naszym zadaniem jest dbanie o jego mieszkańców, zapewniając im pożywienie czy róże rozrywki. Ponadto gracz będzie musiał też opracować obronę przed najazdami oraz myśleć o przybyłych, którzy przyciągnięci wieściami o spokojnej przystani, zechcą się włączyć do istniejącej już społeczności.

Fallout Shelter - Now Available on Xbox One and Windows 10

Co ważne, pomimo iż gra jest darmowa, mikropłatności nie są nachalne. Fallout Shelter stara się podejść do problemu racjonalnie. Choć gra pozwala na zakup dodatkowej waluty, to nie stwarza sztucznej ściany tylko po to by nas do tego zmusić. Dodatkowo oferuje tylko jedną walutę, co nie jest standardem w grach ekonomicznych wydanych m.in. na systemy mobilne.

Grę w wersji na Windows 10 znajdziecie w naszej bazie. Warto zauważyć, że mamy do czynienia z tytułem Xbox Play Anywhere, a więc postępy są synchronizowane między edycją na Windowsa, a wersją na Xboksa One. Przykładowo, siedząc w domu możemy grać na konsoli, a wychodząc wziąć tablet i kontynuować rozgrywkę. Gra dostępna jest także na Androida, iOS-a i na Windowsa jako aplikacja win32.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)