Fallout Shelter z ciekawymi nowościami – teraz możesz zagrać też na PC!

Strona głównaFallout Shelter z ciekawymi nowościami – teraz możesz zagrać też na PC!
14.07.2016 23:10
Fallout Shelter z ciekawymi nowościami – teraz możesz zagrać też na PC!
bDZDvBIm

Przed Pokemonami możecie się schować do schronu. Fallout Shelter, który miał chwilę swojej sławy przed premierą Fallouta 4 (łącznie grę pobrało ponad 50 mln graczy) wciąż jest rozwijany – i właśnie doczekał się wydania oznaczonego numerkiem 1.6. To jednak nie wszystko. Mieszkańcami krypty zagrasz teraz także na pececie.

bDZDvBHF

Wersja 1.6 przynosi nowy system questów, pozwala przejąć kontrolę nad mieszkańcem krypty w trakcie walki, a także wywalczyć krytyczne trafienie za pomocą minigry. Pojawiły się nowe typy pokojów, mamy też w grze specjalne falloutowe lokalizacje, takie jak Super Duper Mart.

Fallout Shelter – Quests and PC Version Now Available

Jeśli zaś chcemy naszego najlepszego herosa szybko przygnać z powrotem do krypty, wystarczy użyć Nuka-Coli Quantum. Przyspieszy grę też Starter Pack, dzięki któremu możemy pominąć nudny etap początkowego budowania podziemnego schronienia.

350179962076424129

To jednak nie wszystko. Od teraz w Fallout Sheltera można zagrać na pececie z systemem Windows 7 lub nowszym, oczywiście za darmo. Wystarczy mieć konto Bethesdy i pobrać oficjalny instalator. Gra zajmie około 1,2 GB na dysku, nie ma jakichś specjalnych wymagań – bez problemu grało się w nią nawet na maszynie wirtualnej.

bDZDvBHH

Fallout Shelter dostępny jest w naszej bazie oprogramowania, w wersjach na Androida, iOS-a, a teraz także i Windowsa.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bDZDvBID